MILOJEVIĆ LJUT Ovako ne može da se igra!

MILOJEVIĆ LJUT Ovako ne može da se igra!
Vladan Milojević (Foto: Starsport)

Jedva je Crvena zvezda izvukla živu glavu u duelu sa Lučancima. Do 86. minuta je imala dva gola zaostatka, a onda je nekako uspela da izbegne poraz.


Norveška: Na meču Od – Stromgodset, naša kladionica nudi kvotu 2.10 za igru ug 2-3.


Neposredno posle utakmice, trener Vladan Milojević bio je veoma ljut zbog izdanja izabranika.

– Nemam šta da kažem, utakmica kao utakmica, ne možete da igrate ovako. Prvo poluvreme, ne znam da li treba uopšte da komentarišem i da li išta treba da kažem, ekipa koja je izašla, koju sam ja izveo, odgovornost je najveća na meni. Nešto smo pripremali, ništa od toga nije bilo – rekao je Milojević.

Pogodio je sa izmenama.

– Izmene su pomogle, ali što bi se reklo, hajde ako treba nešto da se desi, neka se desi na početku, ne sviđa mi se ta pravda, ali da mi negde bude lakše. Sigurno jedna velika opomena, videćemo šta ćemo i kako ćemo, imamo roster, imamo dosta igrača ovde, ima igrača koji jedva čekaju, videćemo. Da li imamo igrače koje možemo da rotiramo, igraće najspremniji i oni koji će izgarati 90 minuta – rekao je Vladan Milojević.

Povezane vesti

Bivši golman Zvezde pred potpisom u Grčkoj

Dogovor je postignut, pa sledi potpis. Nikola Vasiljević će uskoro postati novi člana Kalamate. Klub koji se posle 25 godina vratio u elitni rang izabrao je bivšeg golmana Crvene zvezde. Ukoliko sve protekne po planu u narednim danima će doći do ozvaničenja saradnje, a srpski čuvar mreže je posle završetka ugovora sa Javorom već odbio...

Voša traži recept za Fradi: Šampion Mađarske prvi test u Austriji

Vojvodina je odredila rivale za glavni deo priprema u Austriji, a najzanimljiviji test očekuje je protiv aktuelnog šampiona Mađarske – Đera. Nije tajna da Novosađane uskoro očekuje dvomeč sa Ferencvarošem u kvalifikacijama za Ligu Evrope, pa duel sa ekipom koja je upravo prekinula dominaciju velikana iz Budimpešte može da posluži kao idealna proba pred evropske...

Arnautović i Seol na treningu Zvezde u Austriji (FOTO)

Fudbaleri Crvene zvezde započeli su drugu fazu priprema u Austiji. Vredno četa Dejana Stankovića radi na terenima u vazdušnoj banji Vindišgarsten. U podnožju Alpa će fudbaleri Crvene zvezde raditi do 5. jula. Odigraće i tri prijateljske utakmice protiv Amštetana, Slovana iz Bratislave i Olimpije iz Ljubljane. Dejan Stanković na raspolaganju ima 31 igrača, fale dvojica....

Iskusni defanzivac nastavlja da komanduje odbranom Čukaričkog (FOTO)

Iskusni defanzivac ostaje u Čukaričkom. Pre mesec dana bila je priča da sledi rastanak sa Nemanjom Miletićem posle isteka ugovora. Ipak, dve strane su pred odlazak na drugi deo priprema na Bled postigle dogovor. Bivši igrač Partizana je u društvu menadžera Bojana Ostojića produžio ugovor do juna 2027. godine. – Nisam nigde ni odlazio, i...

28 komentara

  1. Десиће се, прво ће он да одлети…а после још пола тима. Мало је улагање од 15 м. очигледно. Нема Сремчевића, Лековића, Ђурића, Сеула, Пруцева, Кнежевића…

      1. ZATO STO NEZNA DA DA SVOJ PECAT…UZELO SE DOSTA IGRACA POTROSILO DOSTA NOVCA A C.Z. NEIGRA FUDBAL..OVAJ TIM JE DALEKO OD EVROPE A KAKO SE KRENULO I DOM. LIGA CE BITI OROBLEM…ZATO TREBA DA SE ZAMISLI…KAO TRENER NIKADA NIJE ULIVSO POVERENJE..A TITULE SE ZNA KAKVE SU MU BILE..SVUDA JE OSTAJAO POLUGODISTE..TO DOVOLJNO GOVORI O NJEMU..

  2. To su sve tvoja kvalitetna pojačanja. Kakav trener takva i pojačanja. Darsio, Puma… Ruku pod ruku pa marš iz Zvezde.

    1. Seljacino iz sljivika idi bre obradljuj njivu mani se ti zvezde klosarcino, uvek si tu samo da pljujes po Milojevicu i da se uvlacis franjevcima to je tvoj smisao zivota..

    2. Želim ti da umreš da prestanes da Samaras ovde svojim bednim pljuvačkom komentarima, jedva čekaš da nkp osvoji titulu zar ne, to je taj Zvezdas iz sljivika govance

  3. Kako je Mrkela bruka i sramota za klub tako ni ovaj nesretnik nije dostojan zvezdine klupe. Oteran i najuren iz svih klubova gde prvenstva nisu nameštena. Ništa iz prošle sezone naučili nisu, opet navukli igrača skonca i konopca za sve naše pare. Igrački kadar preglomazan, nepotreban i gomila njih nije za zvezdu. Puma novi Van Lapara kao i gomila drugih promašaja. Pitanje za pedantnog čemu je večeras služio Kataji, čovek rekreativac odigra tekmu od početka do kraja nu kriv ni dužan a da se pritom ni oznojo nije? O Mimoviću, Djigi, Rodiću, Mijailoviću, Kangi, suvišno je i pričati. Politika kluba tema za sebe, dovedeš igrače za milionska obeštećenja (Kanga) a prodaš za 700,000€,gde je tu matematika i profit.? I koliko takvih. Zato bankomat i radi non-stop. Za ceo menadžment kluba primena zakona o poreklu imovine sad i odmah.

    1. jedi bre taj sendvic botino smrdljiva grobarska tako smrdite na groblje da je to ocigledno

  4. Svako vidi da nam je odbrana katastrofalna ako ova utakmica ne otvori oci upravi da treba dovesti kvalitetnog stopera onda ne znam vise.

  5. Cuti bre neznalice ti ih treniras.uzmes titulu zbog ovakvog Partizana.ti si bre teska neznalica.kako mozes da dovedes Ilica.golmana Ilica.Pumu.Anana.tvog Dalsija.koliko treba biti glup dovesti Pumu koji ima stomak ko cica od pedeset godina.Ilica golmana koji nezna da izboksuje loptu.ti si neznalica i tacka

  6. Za Pumu se zna kako je dobio nadimak.Kad udje u zooloski vrt pocrkaju zivotinje- od smrada.E ko ga dovede,ima li oči?Pa ovaj Lanetov sin je za njega Mesi lično

  7. Ova njegova izjava je poruka Kataiu,ćRodiću i Mimoviću za nonšalantnu igru i nezalaganje u prvom poluvremenu, što se tiče Dalsija i Pume dolaskom Elšnika i Milsona oni se sele na klupu i biće u rotaciji ali ne u prvom planu. Od sledećeg kola mali Jovanović će biti bonus uz Đigu. Mimović klupa a Mijailović desni bek. Jedino za Rodića nema zamene dok se ne oporavi Seol.

  8. Hahaha..bankomat opet promašio „pojačanja“ i čim utakmica nije dogovorena kiks. Džaba vam i država,i budžet i stadioni,avioni,kamioni…Ne znate…pa to ti je. Džaba i 12 godina terora…DŽABA …NE ZNATE!!!

      1. A ZASTO VAS BOLI ISTINA..PROZIVATE PARTIZAN UPORNO KOJI POLITIKOM STRANKOM UNISTAVATE I KOJI DE FAKTO NEMA TIM ZA EVROPU..I TO JE OK..ZASTO BI SE JA KAO GROBAR LJUTIO.
        .VIDIM BRATE..ISTO TAKO KAZEM C.Z. NEMA TIM SPOSOBAN DA IGRA JAKO TAKMICENJE U EVROPI…KOLIKO CE U DOMACEM SAM. USPETI NEMOGU DA PREDVIDIM I LIGA JE SADA NESTO JACA..ALI POCETAK UPOZORAVA…I STO TO SMETA
        .CINJENICA DA STE TETOSANI KLUB DA SE ULAZE I NEZALI PARA DA FSS RADI ZA VAS KAO I SUD. ORG. ZASTO VAM TO SMETA DA CUJETE

      1. ZASTO NAVIJACE PARTIZANA UPORNO I NEISTINITO BEZ ARGUMENARA ZOVETE FRANJEVCIMA..PRVO VI NIKADA NISTE BILI SLIKA SRPSKOG KLUBA JER STE I TITULU ORVAKA EVROPE DODUSE SKRACENU BEZ ENGLESKIH KLUBOVAOSVOJILI TIMOM BRATSTSTVO JEDINSTVO SA DVA SVOJA IGRACA..SAMI SEBE LAZETE DA BI ZNAO ko vas JE KAO TIM OSNOVAO MORAS SE INFORMISATI ..MEDJU VASIM OSNIVACIMA BIO JE UPRAVO HRVAT USTASA..A POGRDNI NAZIV DELIJE POTICE IZ TURSKE ODNOSNO BUGARSKE ..JEDINICE KOJE SU CINILE NAJVECA ZLA…E TAKO VAS JA KAO DEGENERIK KAKVIM SI ME OSLOVIO I GROBAR DOZIVLJAVAM..NEKULTURNO MASNO LJIGAVO I PODLO ZAVIDNO DRUSTVO KRIMINOGENOG KARAKTERA..TAKVE VAS VIDI I OKOLINA TE VAM I NIJE DOZVOLJENO SVIDA KROCITI…MALI MISU IZ RUPE LJUTICE BOGDANA

  9. Sramota je imati ovakvog trenera, a ovakve igrače.
    Sa boljim trenerom, mogli bi smo se nadati nekom napretku u Evropi. Ovako sa njime crno nam se piše.
    Umesto novca za Pumu, bolje da smo novac usmerili ka boljem treneru.
    Nego Terzić voli da ima sa kime da se tali.
    Ej bre Mladost Lučani nam drži lekciju fudbala

    1. bolid nije ni gledao utakmicu cuj mladost nam drzala lekciju fudbala, jao degeneriku botovski

  10. On ljut. More Mrs , dobijo si sve sto si tražio i dalje si ti ljut
    Nikada goreg coeka i trenera ne smo imali
    Toliko milioni on ne moze mladost da dobije
    Gledam juce i nerviram se zbog koga zbog ovog amatera
    Mrš iz moje Zvezde daleko ti kuca

  11. Kakvi su ovo komentari, kakav je ovo nivo i rečnik raznih botova i primitivaca? Zašto ne blokirati prostake koji vređaju i koriste govor mržnje? Ovo je sport.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.