Miško raspalio maštu „grobara“! Posle odlaska Nilikine, velika želja crno-belih stigla u Beograd (FOTO)

Miško raspalio maštu „grobara“! Posle odlaska Nilikine, velika želja crno-belih stigla u Beograd (FOTO)
Miško Ražnatović i Ostoja Mijailović (Foto: Starsport)

Dovodio se više puta u vezu sa crno-belima. Navodno ne krije ni da je veliki „grobar“ i da je njegova željka da obuče dres Partizana. Za sada od toga ništa, a Makedonac trenutno nastupa za Zenit.


LIGA EVROPE: Kvota na pobedu Betisa protiv Notingem Foresta u našoj kladionici je 2.20. Utakmica se igra u sredu od 21.00.


Sezona počinje za nedelju dana, Željko Obradović traži centra, a vest koja je sve iznenadila jeste da će Frenk Nilikina karijeru da nastavi u Olimpijakosu. Da li to sad znači da je crno-belima potreban još jedan bek? Miško ga ima i upravo je u Beogradu.

U trenucima dok crno-belim traže centra najbolji košarkaški menadžer Miško Ražnatović raspalio je maštu „grobara“ i na društvenim mrežama okačio sa sliku sa Nenadom Dimitrijević. Na to sve, napisao je da se njih dvojica trenutno nalaze u Beogradu.

Miško Ražnatović i Nenad Dimitrijević (Foto: Printskrin/Instagram/misko4raznatovic)

Naravno da će navijači Partizana sada da se nadaju da Nenov dolazak u Beograd ima veze sa njihovim klubom. Da li je tako, to ne zna, ali da je Miško potpalio vatru malo pred ponoć – jeste.

Bez obzira na sve, u Humskoj je trenutno centar prva opcija kada su u pitanju pojačanja.

Povezane vesti

KRAJ JEDNE VELIKE KARIJERE! Nikola Kalinić rekao zbogom košarci – ali ne i Zvezdi: Odmah dobio novu ulogu

Vest koju gotovo niko nije očekivao odjeknula je srpskom košarkom-– Nikola Kalinić završio je igračku karijeru! Jedan od najprepoznatljivijih srpskih košarkaša poslednje decenije odlučio je da u 34. godini skine dres, ali neće napustiti košarku, niti Crvenu zvezdu. Kalinić postaje pomoćni trener crveno-belih. Bez velike najave, bez oproštajne sezone i višemesečnog odbrojavanja. Nikola Kalinić je...

2 komentara

  1. Ma kakav Partizan,dosao covek sa Zenitom igra VTB kup u Beogradu ovih dana. Informisite se malo

  2. Kakva odvratna faca je ovaj Raznatovic. Plus zalizuje kosu u tim godinama kao da je italijanski mafijas.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.