
Košarkaši Partizana su vezali tri uzastopna poraza, dva u Evroligi i jedan u regionalnom šampionatu, a sada pred sobom imaju izuzetno težak zadatak. Crno-beli od 20.15 gostuju Olimpijakosu u devetom kolu takmičenja kome je kompanija Maxbet premijum partner.
Košarkaš tima Željka Obradovića, Šejk Milton, je u razgovoru za grčke medije izneo očekivanaj od duela u dvorani „Mira i prijateljstva“.
– Pre svega, pošto smo u Grčkoj, iščekujem da vidim kakvi su navijači ovde. Čuo sam da je atmosfera ovde vrlo živa. Znam da će biti mnogo energije na tribinama, zato se radujem što sam ovde i što ću moći da se takmičim. Takva atmosfera ti daje energiju, pogotovo kada igraš van svoje hale. Naši navijači su sjajni, ali pobede na strani su „ti protiv ostatka sveta“ situacije, tako je ono što osećaš i što ti daje snagu – rekao je Milton, pa dodao:

– Moramo da probamo da uradimo naše stvari u odbrani i napadu, da pokrivamo sve pozicije i, iznad svega, da se takmičimo intenzitetom i koncentracijom. Jako sam optimističan i definitivno moramo da probamo da ostvarimo pobedu. Mislim da će biti 94:88 za nas.
Za kraj, otkrio je koja četiri tima vidi na Fajnal foru u Atini.
– Partizan, Panatinaikos, Hapoel i Pariz – rekao je Milton.
Podsetimo, Partizan je trenutno 16. sa skorom 3-5, dok je Olimpijakos peti sa 5-3.

Pa ako bude tako onda vas za tačan rezultat izgovoren od strane igrača sve treba pohapsiti.
Popuši rumenko od olija, idi sramoto, doveo si ove gubitničke crnje, doživeo sam da sam počeo da navijam protiv voljenog PARTIZANA, idi i vodi onu prisloničku prevaru, evo molim vas, prekljinjem vas, stoko prevarantska
Evo ga nepomenik u liku jovica,kako ti bre ne dosadi da se predstavljas jao navijac partizana,da nisi podvojena licnost???