Zvezda saopštila koliko navijača je bilo na stadionu po kiši i hladnom vremenu

Zvezda saopštila koliko navijača je bilo na stadionu po kiši i hladnom vremenu
Navijači Crvene zvezde (Foto: Starsport)

Nije bilo lako navijačima Crvene zvezde na tribinama stadiona „Rajko Mitić“ u četvrtak uveče. U Beogradu je padala kiša i bilo je veoma hladno. Ipak, poseta na utakmici protiv FCSB je, gledajući vremenske uslove, bila sasvim dobra.

Crvena zvezda je otkrila koliko navijača je prisustvovalo meču i oglasila se kratkom objavom.

Tačno 26.054 navijača je ispratilo meč petog kola Lige Evrope u okviru kog su crveno-beli odmeravali snage sa timom FCSB-a iz Rumunije. Zvezdaši, hvala vam – navela je Crvena zvezda, kojoj je MaxBet Sport ekskluzivni partner.

Crveno-beli u sledećem kolu gosuju Šturmu u Gracu 11. decembra. Biće to poslednji evropski meč u 2025, a 22. januara sledeće godine odlaze u goste Malmeu. Poslednji rival šampiona Srbije u grupnoj fazi Lige Evrope biće Selta iz Viga, u Beogradu 29. januara.

Povezane vesti

Razlog je ogroman: Zbog čega Zvezda navija za Tun protiv Dinama?

U sredu je u Nionu održan žreb za drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. Crvena zvezda je dobro prošla, na prvom koraku će da igra protiv „amatera“ iz Severne Irske ili San Marina. Tako je Dejan Stanković praktično dobio dve nedelje više priprema za novu sezonu. Realno, Larne ili Tre Fiori poslužiće kao dobar trening...

3 komentara

  1. vreme za nas nikada nije bilo problem,ni cena karte ni da doniram kad je bilo tesko.problem ste vi sto licitirate brojevima ,sto se bavite i mrljate nas klub u politiku,sto vam skauting nije ni za k…. .e zato nas nema 55000 na stadionu.dodje vreme kad je bolje ziveti od uspomena nego se razocaravati zbog ljudi koji u vreme cveleta i dzaje ne bi privirili na stadion

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.