
Briž je završio učešće u Ligi šampiona, ali pojedini igrači belgijske ekipe neprestano privlače pažnju na sebe. Jedan od njih je Aleksandar Stanković koji igra sjajnu sezonu.
Kako prenosi španski Radio Marka, trener madridskog Atletika Dijego Simeone je od klupskih čelnika zatražio da mu tokom leta dovedu upravo 20-godišnjeg srpskog vezistu. Argentinac na taj način želi da oplemeni vezni red koji je ponovo problematičan deo tima.
Tamo se i dalje pita Koke, od koga je Stanković neuporedivo mlađi, kreativniji i mnogo bolji.
Briž je letos kupio sina Dejana Stankovića od Intera za devet i po miliona evra. Procena je da će na sledećoj letnjoj pijaci vredeti 40 miliona. Ipak, u svemu se pitaju i „neroazuri“, Stankovićev matični klub, koji ima pravo preče kupovine.


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.