„GROBARI“ STREPE Savić: Pitanje je da li ćemo da igramo Evroligu i ukoliko osvojimo Evrokup!
Izjava sportskog direktora crno-belih izazvala je strepnju kod navijača. On je situaciju okarakterisao takvom da ne garantuje Partizanu učešće u Evroligi čak i ukoliko osvoje Evrokup. Na meču Radnički 1923 – Radnički Niš, naša kladionica nudi kvotu 2.05 za igru ug 3+. Sportski direktor „parnog valjka“, Zoran Savić, govorio je za BasketNews o aktuelnoj situaciji … Nastavi sa čitanjem „GROBARI“ STREPE Savić: Pitanje je da li ćemo da igramo Evroligu i ukoliko osvojimo Evrokup!
Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili
Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili