EVROLIGA
Potvrda loših vesti: Rivero slomio metatarzalnu kost, čeka ga duga pauza

Košarkaši Crvene zvezde su zabeležili poraz u prvom kolu Evrolige, kojoj je kompanija Maxbet premijum partner. Olimpija iz Milana je slavila u Beogradu sa 92:82, a crveno-beli su dobili još jednu lošu vest.
LIGA ŠAMPIONA: Viljareal – Juventus (21.00), kvota na tip X u kladionici Maxbet iznosi 3.30
Naime, Hasijel Rivero je zaradio povredu i napustio je teren, posle čega je odmah prebačen u bolnicu. Nije mogao da hoda i poslat je na snimanje, a Janis Sferopulos je posle meča istakao da je moguće da se radi o težoj povredi.
Nažalost po tim sa Malog Kalemegdana, bio je u pravu, budući da je ustanovljeno da je povredio metatarzalnu kost i da će najmanje tri meseca odsustvovati sa terena.
View this post on Instagram
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.