LIGA 1 Crveni kartoni, tri gola za pola sata i pobeda Liona (VIDEO)

,

Aleksander Lakazet, strelac drugog gola za ion (Foto: Beta/AP)

Šampionat Francuske otvoren je uzbudljivom utakmicom na Žerlanu. Bilo je svega u prvom poluvremenu, a na kraju: Lion – Ajačio 2:1 (2:1).

Francuska 2: Na meču Sent Etjen – Nim, naša kladionica nudi kvotu 2.65 za igru 1-1.

Domaćin je već posle 20 minuta fudbala imao dva gola viška. Strelci su bili Tete i povratnik Lakazez iz penala.

Ipak, sve je zakomplikovao golman Antoni Lopes. Portugalac je užasnim startom skrivio penal, dobio crveni karton, a na isteku pola sata igre gost sa Korzike smanjio.

Snage su izjednačene u smiraj poluvremena kada je zbog drugog žutog kartona na hlađenje morao da ode i Hamuma i taj detalj je bitno uticao na nastavak meča.

Lion je u drugom poluvremenu bez problema sačuvao stečeno i upisao prve bodove.