Kao grom iz vedra neba odjeknula je vest da su Novak Đoković i Goran Ivanišević završili saradnju. Ko će sada da preuzme težak posao i krene saradnju sa najboljih svih vremena? Mnoge to zanima.
Čim je Novak objavio da je gotova saradnja njega i Gorana, počele su priče i nagađanja ko će da nasledi Hrvata na toj poziciji. Spekulacije i dalje traju i još nije poznato ko će u buduće da predvodi Noletom tim.
Mediji sada počinju da pišu da bi Đoković za trenera mogao da postavi ženu. Navodno se Novak dvoumi između dva ozbiljna imena, a uskoro bi trebalo da se sazna i šta je odlučio jer se bliže turniri na šljaci.
U ovom trenutku, dve glavne kandidatkinje su Ameli Morezmo i Končita Martinez. Nekada najbolja teniserka sveta trenutno obavlja funkciju direktora Rolan Garosa, a ranije je radila u stručnom štabu Endija Mareja i Luka Puja.

Što se tiče Končite Martinez, ona je predvodila Dejvis kup reprezentaciju Španije. Pre nekoliko godina bila je proglašena i za najboljeg stručnjaka na VTA turu.