Košarkaši Crvene zvezde pobedili su u četvrtak Makabi iz Tel Aviva rezultatom 84:77 i u igri su za Top 8 fazu Evrolige bez obzira na to kakav će da bude ishod sa ruskim timovima. Posle meča u dvorani „Aleksandar Nikolić“ dominirao je Dejan Radonjić.
ŠPANIJA Viljareal od 18.30 dočekuje Seltu iz Viga, kvota na „keca“ u kladionici MaxBet je 1.70.
Društvenim mrežama kruži snimak sa konferencije za novinare koju je u jednom trenutku prekinuo Dejan Radonjić. Treenr crveno-belih je počeo da analizira utakmicu protiv „ponosa Izraela“ kada se iz dvorane začulo radovanje preostalih navijača.
U tim trenucima je u Glazgovu počeo meč između Rendžersa i Zvezde u fudbalskoj Ligi Evrope. Po svemu sudeći je Aleksandar Katai postigao prvi gol koji mu je poništen zbog ofsajda. Dejan Radonjić se okrenuo ka potparolu Igoru Vujčinu i upitao ga:
– Jesmo li poveli?
Igor Vujčin je odgovrio:
– Sad ću da proverim.
To je izazvalo osmehe u sali za konferencije. Radost je bila kratkog daha. Ipak, novi „Radonjizam“ je postao apsolutni hit na društvenim mrežama, pre svega onim koje kontrolišu navijači Crvene zvezde. Pogledajte: