MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

OBRADOVIĆ NA ENGLESKOM O LJUBLJENJU GRBA: U prošlosti je bilo nekih… (VIDEO)

Obradović o ljubljenju grba Zvezde (Foto: Printscreen)

Crvena zvezda je u 19. kolu Evrolige demolirala Monako 92:68. Tako je nastavila žestoku borbu za vrh evroligaške tabele.


NBA LIGA: Kvota naše kladionice na pobedu Bruklina protiv Bostona u derbiju Istočne konferencije je 2.25. Utakmica počinje u 01.30.


Početak meča je obeležila emotivna scena kada je trener „kneževa“ Saša Obradović dobio ovacije cele dvorane „Aleksandar Nikolić“. „Delije“ su ukazale poštovanje svojoj legendi. Skandirale su mu prezime i ime, a on je kleknuo pred grbom kluba i poljubio ga.

To je zaintrigiralo novinare Evrolige, pa im je srpski stručnjak objasnio situaciju. Vratio se na sezonu u kojoj je bio trener svog voljenog kluba, ali rezultati tada nisu bili sjajni, pa je smenjen:

Sjajno! Mislim, bilo je nekih nesporazuma u prošlosti, ali sada je nadam se drugačije – rekao je Saša Obradović.

Saša Obradović je pre samo sedam dana sjajno dočekan i od navijača večitog rivala – Partizana. Lepo je srpskom trneru u Beogradu, ne i njegovoj ekipi.

PREPORUČUJEMO:

NAJBOLJI JE OSEĆAJ… „Delije“ uputile snažnu poruku Peri Antiću koji je napadnut u Makedoniji (FOTO+VIDEO)