WTA
OGLASILA SE TENISERKA Danas počinje najteži meč mog života
Šok u teniskom svetu izazvala je vest da je rumunska teniserka Simona Halep bila pozitivna na doping testu urađenom tokom US Opena. Odmah je suspendovana, a ubrzo se i sama oglasila.
Na meču Majnc – Keln, naša kladionica nudi kvotu 3.10 za igru GG2.
– Danas počinje najteži meč mog života: borba za istinu. Obaveštena sam da sam testirana pozitino na supstancu koja se zove “Roksadustat” u ekstremno malim količinama, što je najveći šok moje karijere.
Kroz celu moju karijeri, ideja o varanju nikada mi nije pala na pamet, jer je to potpuno protiv mojih vrednosti sa kojima sam vaspitana. Suočiti se sa ovakvom situacijom, osećaj je zbunjenosti i izdaje.
Boriću se do kraja da dokažem da nikada svesno nisam uzela nedozvoljene supstance i imam veru da će, pre ili kasnije, istina izaći na videlo.
Ne radi se o titulama ili novcu. Sve je u vezi časti i ljubavnoj priči sa igrom koja se zove tenis i koja traje već 25 godina – napisala je Simona Halep.
Rumunka je bila prva igračica sveta, a trenutno je deveta na VTA listi. Tokom karijere je osvojila 24 titule, među kojima Rolan Garos 2018. i Vimbldon godinu kasnije.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.