
Pred fudbalerima Crvene zvezde je možda i najvažniji meč jeseni, gost na „Marakani“ je Lil. Pobeda diže Zvezdu iz rezultatske krize i vraća joj nadu o proleću u Evropi.
Za trijumf je najvažnije da samopouzdanje povrate fudbaleri Crvene zvezde, ali je su podjednako važni i navijači. Da budu 12. igrač čete Vladana Milojevića. Najavljeno je da su „zapad“ i „istok“ rasprodati.
Pola sata pre meča, nažalost, ne deluje da je tako. Nema gužve na kakvu smo navikli kada Crvena zvezda igra Evropu. Razlog ostaje pod znakom pitanja, svakako da trener Vladan Milojević i fudbaleri Crvene zvezde to nisu zaslužili.
Pogledajte prve snimke sa „Marakane“:


Ako Vam je cudno sto nema mnogo publika onda vi nikakav osecaj za fudbalu nemate. Ne moze da se ispadne od Pafosa posle onoliko para datih na pojavcanja I da se primi go u 38 sekundi kao da smo imali Pelea za protivnika. Ne moze da se proda sve od mladih igraca a dovedu debili poput Tebo Ucene I Badja.
Ne mogu da se propustaju prilike za pobedu kao protiv Seltika I Portoa I da se odigra onako bedno kao protiv Brage. Da ne govorim da je nedopustivo da se vodi 2-0 protiv Vojvodine I izgubi 3-2.
To je sto se tice Zvezde. A reprezentacija je dala svoj utisak o nasem fudbalu igranjem ili bolje receno nikakvim igranjem protiv Engleske I vecnom sramotom porazom od siptarskih neprijatelja.
Jel vam jos nije jasno?
Ako nije onda se zapitajte zasto je u Novom Sadu bilo samo 4500 gledalaca I zasto nijedan nas stadion odavno nije bio pun ni na jednoj utakmici. Dosta je ljudima vise praznih prica!