
Francuski fudbaleri prvi su finalisti Evropskog prvenstva za kadete u Izraelu. Oni su u polufinalu u Netanji savladali Portugaliju tek posle penala sa 6:5, dok je posle 90 minuta rezultat bio 2:2 (2:2).
EP U17: Od 20 igraju Holandija – Srbija, a u kaldionici MaxBet je kvota na pobedu Srbije 5.
Sva četiri gola su postignuta u prvom poluvremenu. Poveli su „trikolori“ preko Zair-Emerija u osmom minutu. Preokrenuli su Portugalci golovima Moreire u 12. i Esuga u 20. minutu. Ipak, u drugom minutu sudijske nadoknade je Munuz postigao autugol, pa je na semaforu pisalo 2:2.
Penal serija je bila veoma izjednačena. U prvih pet serija su fudbaleri bili precizni, a u šestoj Mendonka nije iskoristio penal. Potom je Bitšiabu bio precizan i savlje Francuza je moglo da počne.
U drugom polufinalu od 20 časova igraju Srbija i Holandija. Finale se igra u sredu od 17 časova.
PROČITAJTE JOŠ:
SLAVLJE I U PORAZU Ceo Liverpul na ulicama dočekao Klopa i igrače! (VIDEO)
Mane odigrao poslednji meč za Liverpul, nazire se ime budućeg kluba!


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.