ZA UBOJITI OFK BEOGRAD Na Karaburmu stiže nekadašnji igrač Partizana

ZA UBOJITI OFK BEOGRAD Na Karaburmu stiže nekadašnji igrač Partizana
Dejan Georgijević (Foto: Starsport)

Imaju „romantičari“ iskusne Andriju Kaluđerovića i Filipa Kasalicu, ali su špic svog napada pojačali i sa bivšim fudbalerom Partizana. Sa OFK Beogradom je dogovorio uslove saradnje i u narednim danima očekuje se potpisivanje ugovora.


KALIFIKACIJE ZA LIGU KONFERENCIJE: Kvota naše kladionice na pobedu Nefčija protiv Željezničara (19:00) je 1.83.


Nekadašnji kadetski i omladinski reprezentativac Srbije Dejan Georgijević na Karaburmu stiže kao slobodan igrač, a prethodnu sezonu proveo je Posušju, klubu iz Premijer lige BiH. Uglavnom igra u špicu napada, ali može da bude koristan i kada dejstvuje po bokovima.

Georgijević ima 29 godina, u mlađim kategorijama igrao je u Zemunu i Partizanu, pre nego što je prešao u Inđiju, u kojoj je ostavio odličan utisak. Potom je nastupao za Voždovac u čijem dresu je na 44 utakmice postigao 12 golova.

Usledio je transfer u Ferencvaroš, koji ga je posle u sezoni 2018/19 slao na pozajmicu u Partizan, sa kojim je osvojio Kup Srbije. Potom je igrao u Irtišu, Veležu, Domžaleu, Simbi i Posušju, odakle se i vraća u srpski fudbal.

Sa okosnicom tima iz prethodne sezone, pojačanjima Admirom Ademijem, Sašom Markovićem i Dejanom Georgijevićem, kao i trojicom mladih igrača Zvezde koji će da igraju na dvojnoj registraciji, deluje da OFK Beograd ima kvalitet da se bori za najviši plasman u Prvoj ligi Srbije.

Povezane vesti

Još jedan trener se u nedelju oprašta: U klubu radio pet godina

Rastanak u nedelju. Radovan Ćurčić je na zvaničnoj konferenciji za medije potvrdio da se na gostovanju Radničkom u Kragujevcu oprašta od vođenja Javora. Sezona je završena ispadanjem u niži rang. – Ispali smo iz lige i to je činjenica koja je izazvala dosta emocija kod nas. Teško smo to podneli, pogotovo moj stručni štab i...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.