
Ozbiljnu povredu doživeo je golman Crvene zvezde Mateus protiv Novog Pazara, a u znak podrške svom zemljaku iz Brazila košarkaš crveno-belih Jago dos Santos izašao je na zagrevanja pre susreta sa Bajernom u dresu čuvara mreže crveno-belih.
Ovaj gest omalenog brazilskog košarkaša je oduševio navijače Crvene zvezde. Meč sa Bajernom je na programu od 20 sati.
Podsetimo, Mateus je zadobio povredu glave u četvrtak kada ga je fudbaler Pazaraca Abdulahi tokom sudara udario kolenom u glavu. Posle toga je brazilski čuvar mreže iznet na nosilima sa terena i odvezen u bolnicu u Novom Pazaru. Ustanovljeno je da je dobio potres mozga, a jutros se obratio navijačima putem društvenih mreža i poručio da će doći na utakmicu sa Bajernom.
– Hvala, familijo! Sutra ću biti na klupi da vas podržim – napisao je Mateus.
Obradovaće ovaj Jagov gest Zvezdinog golmana.
View this post on Instagram


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.