Bivši fudbaler Zvezde se pokajao zbog objave na Instagramu: „Reagovao sam emotivno, bilo mi je krivo što ne igram“

Bivši fudbaler Zvezde se pokajao zbog objave na Instagramu: „Reagovao sam emotivno, bilo mi je krivo što ne igram“
Srđan Plavšić dok je igrao za Zvezdu (Foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto©

Prethodnih dana u češkoj fudbalskoj javnosti u centru pažnje je Srđan Plavšić, bivši fudbaler Crvene zvezde, zbog objave na društvenim mrežama u kojoj se rastao sa doskorašnjim strategom Banjik Ostrave.

Naime, Plavšić je nakon odlaska trenera Ondreja Smetane objavio poruku na Instagramu u kojoj je pisalo:

Hvala na svemu „treneru“! – a navodnici uz reč trener izazvali su brojne reakcije i tumačenja.

Sada je Plavšić priznao da je reagovao impulsivno i izvinio se zbog takve reakcije.

– Reagovao sam emotivno, i to ne bi trebalo da mi se dešava. Profesionalac sam i moram da budem primer, tako da mi je žao zbog toga. Bilo mi je krivo što nisam igrao, jer sam znao da mogu da pomognem saigračima. Radio sam na svakom treningu maksimalno, ali nisam dobio šansu. Međutim, to je sad iza mene – poručio je bivši ofanzivac Crvene zvezde, a prenosi “Idnes”.

On je istakao da mu nedostaje ritam utakmica, pošto kod bivšeg trenera nije imao značajniju minutažu.

– Nisam igrao dugo, ne znam koliko se to vidi. Pokušavao sam da uradim nešto s loptom, i da napravim razliku. Međutim, džabe sve kada smo izgubili. Tako da sam razočaran. Ne mislim da je iko podbacio u smislu želje i zalaganja. Svi su se borili – rekao je Srđan Plavšić.

Povezane vesti

Selektor Paunović dobio ponudu iz Saudijske Arabije! Na potezu je FSS

Nije lako Veljku Paunoviću na kormilu reprezentacije Srbije. Svakako nije očekivao med i mleko posle kraha u kvalifikacijama za Mundijal, ali se u trenutnu situaciju najbolje uverio tokom junskog „prozora“. Suočen sa brojnim otkazima i vidno razočaran odveo je zbrda-zdola skrpljenu ekipu pred „streljački vod“ u liku i delu najpre Zelenortskih Ostrva, potom i Meksika....

Levi bek nastavlja karijeru u Litvaniji (FOTO)

Došlo je vreme za rastanak. Marko Konatar je završio misiju u Pančevu, posle pet godina u dresu Železničara. Nekadašnji đak Crvene zvezde odigrao je ukupno 148 utakmica, te je za to vreme postigao sedam golova i pet asistencija. Levi bek karijeru nastaviti u redovima Kauno Žalgirisa, a MaxBet Sport je došao do slika sa promocije.....

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.