
Varljiva je sreća mladih fudbalera. Ne uspeju baš svi na velikoj sceni. Leta 2021. odjeknuo je transfer talentovanog Filipa Stevanovića iz Partizana u Mančester siti vredan 8.500.000 evra. Filip je tada imao nepunih 19 godina.
Momak iz Arilja nije odigrao ni minut za „građane“. On je zapravo bio deo projekta po kojem Siti kupuje talente širom Evrope da ih ne bi „ukrala“ konkurencija. Bio je na pozajmicama najpre u matičnom Partizanu, Herenvenu, Santa Klari, RKC, da bi od 2024. bio u belgijskom Lomelu i sada je bez kluba.
Vreme leti. Stevanović će za oko dva meseca da napuni 24 godine. Prema dostupnim informacijama, nalazi se u Beogradu, trenira i traži klub.
Ostaje da se vidi da li će uspeti u nameri.

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.