NEMAČKA
E, to je fudbal! Union Berlin i Štutgart “servirali” osam golova za 45 minuta! Dva gola Srbina za Piksija!

Spektakl u poslednjem meču subotnjeg programa 30. kola Bundeslige. Mada, tek je poluvreme. U Berlinu u meču između Uniona i Štutgarta je rezultat 4:4.
E, to je fudbal! Videćemo šta će da bude do kraja, ali smo u prvom poluvremenu videli sajam golova. Poveo je prvo Union Berlin 2:0 golovima u 5. i 19. minutu. Zatim je Štutgart stigao do 2:2 u periodu od 23. do 29. minuta. Domaćin je ponovo poveo u 38. minutu, ali je u 45. minutu na semaforu stajalo 4:3 za “Švabe”. Na kraju je Union Berlin u šestom minutu nadoknade stigao do 4:4.
Zanimljivo je to da je za domaćina dva gola postigao srpski napadač Andrej Ilić. Bivši fudbaler Javora je pogađao u 5. i 45+6 minutu. Za Dragana Stojkovića Piksija, jer je ovo bio njegov peti gol u Bundesligi.
⚽️ GOAL: Andrej Ilić Scores ! 🥳
🇩🇪 Union Berlin 1-0 Stuttgart
— Footballnus (@footballnus) April 19, 2025
Pored Srbina su strelci za Union Berlin bili Leite i Kurfeld, a za Štutgart – Undv, Milo, Šabot i Furih.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.