
Pred košarkašima Crvene zvezde je još jedna prilika koju ne bi smeli da propuste u borbi makar za plej-in Evrolige. U okviru 36. kola elitnog takmičenja, u Beograd stiže Pariz.
Povodom predstojećeg duela, oglasio se predsednik Crvene zvezde Željko Drčelić.
– Dragi Zvezdaši, pred nama je vrlo važna utakmica Evrolige, možda i ključna za naše želje i ambicije u tom takmičenju. Našem timu je protiv Pariza potrebna velika i glasna podrška i jedinstvo svih navijača Crvene zvezde. Ovom prilikom, apelujem na sve koji budu došli u halu da navijaju fer, sportski i korektno, da ne bacaju nikakve predmete na teren, da ne vređaju nikoga, već da svu energiju usmere na naš tim i pomognu mu da dođe do važne pobede!
– Samo kada smo svi jedinstveni možemo ekipi da pružimo pravu podršku, a takav vetar u leđa, podršku i atmosferu kada smo kao jedno – nema niko. Preti nam nova kazna Evrolige, mogućnost pražnjenja hale i odigravanja utakmica pred delimično praznim tribinama, što obesmišljava sve što svi zajedno radimo i kvari nam sliku koju šaljemo već mesecima Evropi i svetu, na kojoj nam mnogi zavide!
Zvezdaši, pokažimo zašto smo Crvena Zvezda – jedna jedina! – naveo je Drčelić, a preneo zvanični sajt kluba.
Utakmica Crvena zvezda – Pariz na programu je u utorak od 20 časova u Beogradskoj areni.

boze glupog li naslova.
Kasno.
Šljivik obrati se Bogdanu iliću,pusti ti nas,gledaj tvoje Franje da ne ispadnete u fudbalu i Evropu da ne vidite vise .
evo ja sam zvezdas 40godina i ja kazem da je verovatno kasno.dzaba zoves navijace kad se zajebalo sa trenerom.covek nije video grejema na pleju,onda je naprasno sklonio motejunasa,deda je odavno samo posmatrac,kapiten takodje.ali mi cekamo batlera da proradi.u medjuvremenu na derbiju 5 slobodnih bacanja ponovljeno zbog lasera jer neko tamo nije iz prve razumeo da ce sudije posle toga da nas razvale.kasno je.kontra evroligi se najbolje udara sa vrha tabele a ne skandiranjem.em placamo penale,em nas sudije razvaljuju gde je poenta.zar stvarno neko veruje da ce euroliga da popusti