ITALIJA
SERIJA A Milan slavio u Firenci, Joviću epizodna uloga
Subota na Apeninima zaključena je u Firenci. U meču koji nije preterano značio ni jednima, ni drugima: Fjorentina – Milan 1:2 (0:0).
Francuska: Na meču Klermon – Tuluz, naša kladionica nudi kvotu 1.98 za igru ug 3+.
Po matrici iz većine ptethodnih sezona, domaćin ne može ni gore ni dole. Na drugoj strani, “rosoneri” ne mogu da dosegnu do gradskog rivala na vrhu, a imaju zacementiranu poziciju koja vodu u Ligu šampiona. U takvom odnosu snaga, Milan je ipak imao veći motiv.
Sve je rešeno u vatrometnom početku drugog poluvremena. Rafael Leao je bio asistent, a Ruben Loftus-Čik strelac za prvi gol Milana.
Samo tri minuta je prošlo do izjednačenja, golom Alfreda Dankana. Ipak, te brojke nisu dugo stajale na semaforu. Leao je asistenciji dodao i pogodak.
Milan je na taj način prvi put posle tri godine ostao neporažen na stadionu “Artemio Franki”. Bio je to i direktan duel dvojice reprezentativaca Srbije. Nikola Milenković je odigrao ceo meč, dok je na dfrugoj strani Luka Jović zaigrao protiv njegovog doskorašnjeg kluba, zamenivši Olivijea Žirua u 82. minutu.
SERIJA A, 30. kolo
Subota
Napoli – Atalanta 0:3 (0:2)
(Mirančuk 26, Skamaka 45, Kopmajners 88)
Đenova – Frozinone 1:1 (1:1)
(Gudmundson 30. penal – Renije 36)
Torino – Monca 1:0 (0:0)
(sanabrija 69. penal – ck. Pesina 72)
Lacio – Juventus 1:0 (0:0)
(Marušić 90+3)
Fjorentina – Milan 1:2 (0:0)
(Dankan 50 – Loftus-Čik 47, Leao 53)
Ponedeljak
12.30 Bolonja – Salernitana
15.00 Kaljari – Verona
15.00 Sasuolo – Udineze
18.00 Leće – Roma
20.45 Inter – Empoli
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.