
Prekretnica je bila početkom oktobra. Ušao je sa klupe i pogotkom u derbiju je doneo tri boda domaćinu, a automatski je postao novi ljubimac navijača Anderlehta.
Ustalio se Mihajlo Cvetković u startnoj postavi, posle reprezentativne pauze je nastavio da pogađa. Niz je produžio u subotu uveče protiv Mehelena. Uspeo je posle samo nekoliko minuta od izjednačenja da matira goste i otvori vrata nove pobede, koja je potvrđena u nastavku. Srbin se odlično kretao, umakao je pažnji protivničkih štopera i ubacio je loptu u gol na asistenciju Nilsona Angula. Mogao je do još jednog gola, ali je čuvar mreže gostiju uspeo da odbrani njegov pokušaj. Na terenu je proveo 70. minuta, pre nego što je zamenjen.
U ovom trenutku Cvetković je drugi strelac tima, sa tri gola na šest mečeva, a samo Torgan Azar ima bolji učinak i veću minutažu od starta sezone. Ljudi iz Anderlehta razmišljali su da ga letos pošalju na pozajmicu, a navodno se pominjala Poljska. Igrao je za ekipu Anderlehta do 23 godine, što mu je pomoglo da uđe u dobar ritam.
🇪🇨Nilson Angulo ➡️ 🇷🇸 Mihajlo Cvetkovic 💜✨️ pic.twitter.com/62USTseTTk
— Purple Anderlecht (@Purple_RSCA_) November 1, 2025


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.