
Fudbaleri Javora u subotu od 18.30 dočekuju Javor u 17. kolu Superlige Srbije. Crno-beli u meč ulaze posle poraza od Železnilčara iz Pančeva, dok su Ivanjičani osokoljeni nakon pobede protiv aktuelnog šampiona Crvene zvezde.
Sve to trebalo bi da garantuje zanimljiv duel u Humskoj, a uoči utakmice Javor se na X nalogu na izrazito duhovit način obratio Partizanu.
– Admi, mi krenuli iz Ivanjice, skuvaj po čaj – stoji na X nalogu kluba iz Ivanjice, dok je tagovana stranica FK Partizan.
Адми, @FKPartizanBG ми кренули из Ивањице, скувај по чај. #LjuljajJavore pic.twitter.com/xkxZiY5aWB
— ФК Јавор Матис (@FKJavorMatis) November 29, 2025
Zavejao je sneg delove Srbije. Ivanjičani su to iskoristili da na unikatan način najave utakmicu protiv Partizana.

Pustite caj nego uzmite bodove.Ako ste mogli Zvezdu da pobedite,mozete i ovu boraniju…ili bar bod da osvojite posto nije vas teren.