SERIJA A Čudesan preokret na Sardiniji, Kaljari u nadoknadi, makazicama izašao iz crvene zone (VIDEO)

,

Pavoleti pogađa za pobedu Kaljarija (Foto: Starsport)

Činilo se da će ovo da bude mirno veče u Seriji A, posebno posle remija Empolija i Lećea. Ipak, triler je viđen sa Sardiniji. Tamo je Kaljari preokretom pobedio Sasuolo – 2:1 (0:1).

Liga šampiona: Na meču PSV – Arsenal, naša kladionica nudi kvotu 2.55 za igru ug 4+.

Gost je poveo rano, već u sedmom minutu golom Erlića. Brojke na semaforu nisu menjane do duboke nadoknade. Tada je Lapadula izjednačio, a pet minuta kasnije Pavoleti spektakularnim makazicama pogodio za pobedu i za izlazak Kaljarija iz opasne zone.

Boris Radunović je u domaćem timu još jednom bio rezervni golman. Na drugoj strani, Uroš Račić je zaigrao od 81. minuta.