Budimo u kontaktu

ŠPANIJA

Kasado dva meseca van terena

Darko Noveski

Objavljeno

,

Barselona (Foto: Beta/AP)

Fudbaler Barselone Mark Kasado odsustvovaće sa terena dva meseca zbog povrede desnog kolena.


KVALIFIKACIJE ZA SP U petak u gurpi u kojoj je Srbija igraju Andora i Letonija. Kvota na “dvojku” u kladonici MaxBet je 2.00.


Jutros su obavljeni dodatni testovi na prvotimcu Marku Kasadu, koji su potvrdili delimično kidanje ligamenta desnog kolena. On će biti podvrgnut konzervativnom lečenju i očekuje se da će biti van terena otprilike dva meseca – saopštila je Barselona.

Španski vezista, koji je za Barselonu u dosadašnjem delu sezone odigrao 37 utakmica, je povredu zadobio u nedelju na utakmici protiv Atletiko Madrida.

Barselona se trijumfom nad Atletikom popela na prvo mesto na tabeli La Lige, dok se pobedom u dvomeču protiv Benfike plasirala u četvrtfinale Lige šampiona, u kom će igrati protiv Borusije iz Dortmunda.

Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.