ABA LIGA
Sferopulos posle poraza objasnio zbog čega je Nedovića dugo držao na parketu

Košarkaši Crvene zvezde pretrpeli su četvrti poraz u ABA ligi ove sezone, jer su u Beogradu izgubili od Budućnosti sa 96:89 i to posle produžetka. Crveno-beli su tako na minimum smanjili šansu da ligaški deo završe na prvom mestu.
Trener Janis Sferopulos je posle meča govorio pred novinarima.
– Bila je teška utakmica. Nismo dobro počeli, igrali smo bolje u nastavku, dali smo maksimum na kraju. Imali smo šansu da pobedimo. Utakmica je otišla u produžetak, oni su bili svežiji, dali su neke teške poene i pobedili su – rekao je Sferopulos.
Nemanja Nedović nije bio na svom nivou. Zbog toga je grčki trener upitan zbog čega ga je dugo držao na parketu.
– On je naš glavni igrač, verujem u njega. Kada imamo ofanzivno problem, on je momak koji uvek može da pruži nešto ekstra timu.
U timu nije bio Ajzea Kenan, ali je Sferopulos rekao da je sa njim sve u redu. Na kraju je upitan da li je odlučio koje strance će da vodi na Kup Radivoja Koraća u Nišu.
– Ne još, sutra – zaključio je Sferopulos.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.
Zvezdas
10.02.2025. at 22:49
Koja po redu za koju si najodgovorniji samo i isključivo TI
Peđa
11.02.2025. at 08:51
Možda je i bolje da budemo treći, jer ćemo Budućnost sigurno dobiti u finalu, bar jednu u PG.
Armagedon
11.02.2025. at 14:12
Ma koga još zanima Aba liga ?????? Samo se isprobavaju taktičke varijante. Imamo jedan jedini cilj ove godine. Nemanja mora da izadje iz krize, kao i Kalina. Strpljenje i podrška su važni. Idemo dalje.