LIGA 1 Veliki preokret Lansa, koji je gubio i imao igrača manje… I dalje sanja titulu (VIDEO)

Arsenije Soskic

,

Pogodak Fofane kojim je Lans poveo sa 2:1 (Foto: Printskrin)

Čudna utakmica u Lansu u kojoj je domaćin sačuvao šampionske snove i prišao lideru Pari Sen Žermenu na tri boda razlike. A početak nije nagoveštavao takav kraj, pošto je drugoplasirani tim Lige 1 u duelu sa Remsom imao igrača manje već od 19. minuta, potom je primio i gol…

LIGA 1 PSŽ u sredu (21:00) dočekuje Ajačio, a u MaxBetu kvota da će da bude bar dva gola u prvom poluvremenu je 2.10.

Lans je, međutim, napravio veliki preokret i na kraju slavio. Gost je poveo sa bele tačke preko Bologuna, na isti način uzvratio je domaćin preko Frankovskog, da bi u drugom poluvremenu Fofana pogodio za trijumf. Izdržao je drugoplasirani tim do kraja sa desetoricom i na najboljem je putu da makar direktno ode u Ligu šampiona (ima pet bodova više od Marselja. iz Francuske treći sa tabele ide u kvalifikacije za elitno takmičenje).

Ovo je pogodak Fofane, kojim je Lans u 55. minutu preokrenuo na 2:1…