
Ranim golom Erlinga Halanda, njegovim već devetim u sezoni, „građani“ su rešili nezgodno gostovanje u zapadnom Londonu. Posle ne preterano uzbudljivih 90 minuta: Brentford – Mančester siti 0:1 (0:1).
Brazil: Na meču Kruzeiro – Sport Resife, naša kladionica nudi kvotu 2.35 za igru 1-1.
Malo ko je verovao da će rezultat iz devetog minuta da ostane na snazi do kraja duela. Norvežanin je tada dobio dugačku loptu od Gvardiola, a napadač njegove klase lako rešava takve situacije.
U nastavku meča, nije bilo ni mnogo prilika. Možda najbolju je propustio igrač domaćina Igor Tijago početkom drugog dela. Odlično je pucao, ali je Donaruma sjajno odbranio.
Nevolja za Pepa Gvardiolu može da bude nova povreda Rodrija. Španac, čiji dug izostanak sa terena je ključno uticao na igre ekipe u prošloj sezoni, napustio je teren u 22. minutu.
Posle svega, Siti je upisao bodove koji ga dovode na tri koraka razmaka u odnosu na vodeći Arsenal. Trka se tek zahuktava.
Premijer liga, 7. kolo
PETAK
Bornmut – Fulam 3:1 (0:0)
(Semenjo 78, 90+6, Klajvert 84 – Sesenjon 70)
SUBOTA
Lids – Totenhem 1:2 (1:1)
(Okafor 34 – Tel 23, Kudus 57)
Arsenal – Vest Hem 2:0 (1:0)
(Rajs 38, Saka 67. penal)
Mančester junajted – Sanderlend 2:0 (2:0)
(Maunt 8, Šeško 31)
Čelsi – Liverpul 2:1 (1:0)
(Kaisedo 14, Estevao 90+6 – Gakpo 63)
NEDELJA
Aston Vila – Barnli 2:1 (1:0)
(Malen 25, 63 – Ugočukvu 78)
Everton – Kristal Palas 2:1 (0:1)
(Ndiaje 76. penal, Griliš 90+3 – Munjoz 37)
Njukasl – Notingem Forest 2:0 (0:0)
(Bruno Gimaraeš 58, Voltemade 84. penal)
Vulverhempton – Brajton 1:1 (1:0)
(Ferbrugen 21. autogol – Van Heke 86)
Brentford – Mančester siti 0:1 (0:1)
(Haland 9)


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.