SRBIJA FUDBAL
NIŠTA OD RASTANKA Propisi koče pozajmicu napadača Zvezde! Već je nastupao…

Realizacija posla nije moguća. Mladost iz Lučana i Crvena zvezda su hteli da ponovo sarađuju, ali kako stvari stoje od pozajmice napadača u Lučane ove zime neće da bude ništa.
Uroš Sremčević ne može tokom sezone da nastupa za tri kluba. Nosio je crveno-beli dres, postigao je dva gola u Kupu Srbije protiv Tekstilca. Kada nije bio u planu trenera Vladana Milojevića igrao je na dvojnu za Grafičar i golom u Smederevu u poslednjem kolu doneo vredan bod “ljubičastim”.

Uroš Sremčević (Foto: Starsport)
Nije moguće da igrač u jednoj takmičarskoj sezoni nastupa za više od dve ekipe. U ponedeljak su Lučanci pokušali da registruju napadača, ali je zahtev odbijen. Propisi su jasni, bez obzira, što je na dvojnoj registraciji golgeter igrao u Prvoj ligi Srbije.
Sremčević je na pripremama u Antaliji, a bio je plan da drugi deo sezone provede u ekipi, gde se potpuno afirmisao pre dolaska u Ljutice Bogdana. Ostaće i dalje na istoj adresi i pokušati da izbori za minutažu u timu šampiona Srbije u prolećnom delu sezone.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.
samo napred
08.01.2025. at 11:57
Oni kao da nisu znali ,pa pokusali da ga registruju,sada ce hitno po nalogi D.R da promene propise.
i da obrazloze kako je to dobro za napredak srpskog fudbala