ITALIJA
OTKRIVAMO Dva belgijska giganta u trci za mladog reprezentativca Srbije

U prvoj seniorskoj sezoni u redovima švajcarskog Lucerna pokazao je da ima realne izglede da napravi odličnu karijeru. Kao odlikaš Interove škole mladi reprezentativac Srbije (2005. godište) očigledno je napravio pravi potez odlukom da ode na jednogodišnju pozajmicu u Švajcarsku.
ITALIJA: Napoli u 20.45 dočekuje Torino, a kvota kladionice MaxBet na tip 2-3 gola je 2.05.
Pominje se mogućnost da se Aleksandar Stanković posle godinu dana vrati u Inter i dobije šansu na letnjim pripremama. Kako saznaje MaxBet Sport, ugovor od kluba iz Milana hoće da otkupe Anderleht i Briž. Tim iz Brisela u svojim redovima ima već Stankovićevog ispisnika Jan Karla Simića, nedavno su ozvaničili transfer dve godine mlađeg Mihajla Cvetkovića, a društo bi od sledeće takmičarske godine mogao da im pravi Aleksandar Stanković.
Mada, neće Anderleht imati lak zadatak. Posebno, pošto je Briž baš zagrejan i može da izdvoji više novca na ime obeštećenja uz činjenicu da je ove sezone napravio dobar korak u Ligi šampiona. Stanković je na 33 utakmice postigao tri gola i upisao dve asistencije.
Potvrdio je potencijal, pa u narednom periodu uslediće konačna odluka oko nastavka karijere. Pita se i Inter, ali je važno da ima interesovanja iz Evrope.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.