Budimo u kontaktu

SRBIJA FUDBAL

Partizan dovodi krilo Torina na pozajmicu

Emir Selmani

Objavljeno

,

Uprava FK Partizan (Foto: MaxBet Sport)

Nema novca u kasi, rešenja su pozajmice. Partizan (kompanija MaxBet generalni sponzor) je poziciju krila rešio na ovaj način.


EVRO U21: Španija i Rumunija igraju od 18.00, a kvota kladionice MaxBet na tip 4+ je 2.25.


Kako prenosi portal telegraf.rs, opremu crno-belih će da zaduži Demba Sek, koji je pod ugovorom sa italijanskim Torinom. Reč je o Senegalcu koji je u potragu za boljim životom sa ocem stigao u Italiju i prošao omladinsku školu Spala.

Sek je u Torino stigao 2022, a  za “bikove” je odigrao 34 prvenstvene utakmice. Sezonu za nama proveo je na pozajmici u drugoligašu Katancaru, gde na 18 ligaških utakmica nije uspeo da se upiše u strelce.

1 komentar

1 komentar

  1. Milojko

    14.06.2025. at 12:37

    “Odlican” igrač tri godine nije dao go,a do juče su pljuvali prethodnike što su dovodili levate, djubrad izdajnicka kao i prethodni….

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.