Partizan „pometlan“ iz Arene, a Pejn jedini optimističan: „Bilo je kul…“

Partizan „pometlan“ iz Arene, a Pejn jedini optimističan: „Bilo je kul…“
Kameron Pejn (Foto: Starsport)

Nije ovo bio debi kakvom se nadao Kameron Pejn kada je došao u Partizan. Američki plejmejker bio je najefikasniji u timu sa 15 poena, dodao je i šest asistencija, ali su crno-beli deklasirani od Makabija.

Pejn je posle utakmice sumirao utiske:

– Teška utakmica, teška. Makabi je igrao baš dobro. Počeli smo dobro, ali onda smo pali i više nismo mogli da se vratimo. Moramo da nađemo način da igramo u kontinuitetu i ne padamo energijom više kao sada. Uprkos svemu, moramo da budemo ujedinjeni na oba kraja terena, da igramo kao tim. Jednostavno, treba da ostanemo tim – kaže.

„Grobari“ aplauzima pozdravili novog trenera (VIDEO)

Bilo je kul, atmosfera je bila dobra

Opisao je i atmosferu iz svog ugla:

– Bilo je kul, atmosfera je bila dobra, odigrao sam dobro svoju prvu utakmicu, pogotovo prvu četvrtinu. Ali, bez pobede ništa ne vredi. Moramo da pobeđujemo. Svakako, dobro iskustvo za mene.

Znate, u prvoj četvrtini je atmosfera bila dobra. Navijači se ljute što ne pobeđujemo i razumem to. Moramo da igramo bolje – dodao je novi igrač Partizana.

„Grobari“ aplauzima pozdravili novog trenera (VIDEO)

Bićemo bolji, ali sve počinje sa treninzima

Na pitanje šta treba da se menja delovalo je da je Pejn jedan od malobrojnih optimističnih igrača Partizana, možda je baš on osveženje koje će razmrdati ovu potonulu grupu:

– Bićemo bolji, ali sve počinje sa treninzima. U nekim trenucima nam se igra razvodnjava, udaljavamo se jedni od drugih, ali trener pokušava da nam usadi u glavu da treba da ostanemo smireni i zajedno, bez obzira na to kakav je rezultat – kaže bivši NBA igrač.

Prvi utisak o Evroligi:

– Bilo je malo drugačije, pokušavam još da se uklopim, da pohvatam neke stvari. Bilo je malo čudno, ali dobro. Evroliga je dobro takmičenje – zaključio je on.

Пласман обезедио Sofascore

Povezane vesti

„Ja ću odlučiti ko će biti u stručnom štabu“: Prva Obradovićeva poruka pokazala ko se pita u Panatinaikosu

Povratak Željka Obradovića u Panatinaikos doneo je mnogo emocija, ovacija i velikih reči, ali jedna njegova izjava tokom predstavljanja u Atini možda najbolje pokazuje kako će izgledati nova era atinskog velikana. Srpski stručnjak je na konferenciji za medije dobio pitanje o imenima koja se poslednjih dana povezuju sa njegovim stručnim štabom. Grčki mediji spekulisali su...

Ovacije, baklje i pesma: Pogledajte kako je Obradović dočekan u OAKA areni (VIDEO)

Željko Obradović se vratio u Panatinaikos, a doček je bio baš onakav kakav dolikuje treneru koji je ispisao istoriju atinskog velikana. U krcatoj OAKA areni navijači su ga pozdravili skandiranjem, bakljama i pesmom posvećenom Željku, jasno stavljajući do znanja koliko im znači povratak čoveka koji je sa “zelenima” osvojio pet titula prvaka Evrope.   View...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.