EVROLIGA
PARTIZAN I KABOKLO, SLEDEĆI ČIN Italijan tvrdi: Sve je pitanje trenutka…

Situacija oko dolaska Bruna Kabokla u Partizan, blizu je razrešenja. Brazilski centar je pod ugovorom sa Venecijom, ali ne želi da igra za taj klub i čvrsto je rešio da dođe u Beograd. U toku su završni koraci.
Naša kladionica nudi kvotu 1.90 da će na meču Milvoki – Njujork biti ubačeno više od 224 poena.
Predsednik Venecije Federiko Kazarin je sredinom nedelje izjavio da svako ko je zainteresovan za Kabokla mora da se obrati klupskim advokatima. Prema informaciji koju je plasirao uticajni italijanski novinar Luka D’Alesandro, Partizan je povukao konkretne poteze.
– Partizan čeka odoborenje od FIBA i izlazak sa uplatom otkupa Veneciji, a zatim će objaviti dvogodišnji ugovor sa Brunom Kaboklom. To je samo pitanje vremena – napisao je D’Alesandro.
Sva je prilika da će Brazilac uskoro da zaduži opremu Partizana.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.