OSTALE LIGE FUDBAL
Radunović dočekao bolju ponudu, pa se vratio u Litvaniju

Prethodne sezone uspeli su da u dramatičnoj završnici izbegnu mesto koje vodi u plej-aut i zasluge je imao srpski napadač. Posle dva kola i isto toliko poraza deluje da ga i u aktuelnoj godini očekuje jednako težak zadatak.
ENGLESKA: Everton – Vest Hem (16.00), kvota na tip X u kladionici Maxbet iznosi 3.20
Odlučili su u Panavežisu da vrate Pavla Radunovića i saradnja je potpisana do 1. decembra. Nekadašnji đak Radove škole stigao je u litvanski klub u septembru sa ciljem da pomogne novim saigračima u borbi za opstanak, a na osam utakmica dva puta se upisao u strelce. Jesenji učinak bio je dovoljan da uprava kluba stavi pred napadača novi ugovor, međutim on se odlučio na rastanak uz želju da napravi iskorak u karijeri.
Budući da nije našao drugi klub, visoki napadač se opredelio za povratak u poznatu sredinu, pa se očekuje da bude važan adau u nastavku pvenstva.
Radunović je na međunarodnoj pozornici osim u Litvaniji fudbalski put gradio i u Rusiji i Rumuniji, dok je u Srbiji igrao za Rad, OFK Beograd, Mačvu, Sinđelić i Timok. Panevežis je posle dva kola jedini tim u šampionatu Litvanije bez osvojenog boda, a u nedelju će da pokuša da prekine lošu seriju prekine protiv Suduve koja ima maksimalan učinak od šest bodova.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.