SRBIJA FUDBAL
Prva pobeda na pripremama: Niški Radnički nadigrao drugoligaša iz Gruzije

Ostalo je još manje od dve nedelje do početka Superlige, klubovi se uveliko pripremaju i polako dolazi vreme za završne radove. Niški Radnički vredno radi ,a danas upisao prvu pobedu na pripremama.
EKVADOR: Delfin – LDU Quito (01.00), kvota na tip X u kladionici Maxbet iznosi 3.00
Izabranici Slavka Matića su nadigrali Samtrediju, ekipa koja se takmiči u drugom rangu Gruzijskog fudbala sa 2:0. Prvi pogodak bio je delo Davida Evemadea, što mu je bio i prvenac u dresu Radničkog, dok je konačan rezultat postavio Mateja Radonjić sa bele tačke.

Slavko Matić (Foto: Starsport)
Bila je ovo prva pobeda na pripremama za Nišlije, budući da su do sada upisale tri poraza.
Podsetimo, Radnički u prvom kolu Superlige 19. jula gostuje TSC-u u Bačkoj Topoli, dok u drugom dočekuju lučansku Mladost na “Čairu”.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.
DEJANN MERAKLIJA
07.07.2025. at 08:26
Cemu radost.
Dosta više sa egzibicijama Peopadala i kobajagi sp.direkrora Ace.A svi znaju da nije a vrti se tu po klubu i čeka da mu se javi neki agent i on počne da obečava transfer,da će on obaviti razgovor sa predsednikom g.IVica Tončev a SVI ZNAJU DA NE SME NI DA POMISLI DA OKRENE BROJ.
PROPADALO.ACA pod hitno van iz kluba.g.Ivice dovedite umesto njih čestite i poštene sportske radnike.