OSTALE LIGE FUDBAL
SRBI ŠIROM EVROPE Mijatović pogodio na debiju, Zukić zakuvao borbu za titulu u Austriji (FOTO)

Kotrlja se “bubamara” širom Starog kontinenta. Bogami, možemo da kažemo da su za sada Srbi baš raspucani. Tri gola dala su dva igrača.
NEMAČKA U nedelju od 19.30 Hajdenhajm dočekuje Majnc. Kovta na “keca” u kladionici MaxBet je 3.55.
Krenućemo od debitanta Jovana Mijatovića. Nekadašnji napadač Crvene zvezde je debitovao u dresu Lojvena i postigao je gol. Njegov tim je pobedio Dender 3:2, a mladi napadač je postigao gol za pobedu. Dender je vodio golovima Berte i Hrnčara 2:1 na poluvremenu. Gol za Lojven je postigao Kuručaj.
Šrijevers je domaćinu doneo izjednačenje iz penala u 88. minutu, a pobedu Lojvenu je doneo Mijatović pogotkom u 93. minutu.
Gol de Jovan Mijatović (🇷🇸-’05) en su debut con el OH Leuven🇧🇪 (vs Dender).
Sigue demostrando tener una facilidad para ser diferencial en el área. Este paso intermedio por Bélgica le puede sentar bien dadas sus características. pic.twitter.com/qRy9Tk7HL3
— Javier (@javittofut) February 15, 2025
Zablistao je i Dejan Zukić u Bundesligi Austrije. Volfsberger je kod kuće pobedio lidera prvenstva Šturm iz Graca 3:0. Dejan Zukić je postigao dva gola za “vukove”. Bio je strelac u 17. i 23. minutu.
Šturm je i dalje prvi sa 37 osvojenih bodova, ali bi sada sa timom iz Graca mogla da se izjednači bečka Austrija ako pobedi Rapid u gradskom derbiju. Volfzberger je treći sa 32 boda. Inače, Dejan Zukić ima šest postignutih golova i pet asistencija.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.