SRBIJA FUDBAL
GLEDAJTE NA MAXBET SPORTU TREĆI KONTROLNI MEČ VOJVODINE Lalatović se opredelio za ovih 11!

(Od izveštača MaxBet Sporta iz Antalije)
Posle dve pobede u dva kontrolna meča, Voša u trećoj proveri na obalama Turske želi da zadrži maksimalan učinak. Ovog puta Novosađanima će da se suprotstavi Slavija iz Sofije, koja je nešto teži rival od uzbekistanskog Surhona i kazahstanskog Kizilžara. Sa bugarskim timom meč je zakazan za 15 časova.
NEMAČKA: Verder i Augzburg sastaju se u 17.30, a kvota kladionice MaxBet na pobedu domaćina je 1.90.
Šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović je u prva dva kontrolna meča igrao sa dve postave po 45 minuta, a sada će prvih 11 da dobije nešto veću minutažu. To su fudbaleri koji će mahom da budu starteri i u zvaničnim mečevima, odnosno kada se nastavi šampionat. Naime, ova grupa igrača će danas da odigra 60 minuta, dok će drugi tim da dobije šansu u poslednjih pola sata.
U odnosu na prošli meč u startnoj postavi je štoper Kolins Sičendže koji je meč s Kazahstancima propustio iz predostrožnosti, kao i Stefan Đorđević koji menja Lukasa Barosa. On se požalio na manji bol, pa struka ne želi da rizikuje. Promena je i na golu, gde će od starta da dobije priliku Dragan Rosić, a u poslednjih 30 minuta će da ga zameni Matija Gočmanac.
Na klupi je ostao i Lazar Nikolić, budući da će Butean da danas da igra kao desni bek, a ne kao štoper kao što je bio slučaj u prošlom susretu. Kao što je bilo i u prethodna dva prijateljska meča, i ovog puta će Vojvodina da zaigra u formaciji 3-5-2, koju Lalatović uigrava na svim treninzima.
Trener Novosađana se odlučio da se sledećih 11 počne meč: Rosić – Sičendže, Korać, Crnomarković – Butean, Petrović, Kokanović, U. Nikolić, Đorđević – Seri, Bamidele.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.