
Očajan početak za Novosađane. Primila je Vojvodina, kojoj je Maxbet zlatni sponzor, gol već u 18. minutu, a do 30. je ostala sa igračem manje u Humskoj.
ENGLESKA: Everton – Kristal Palas (nedelja 15.00), kvota na tip GG u kladionici MaxBet iznosi 1.90
Partizan, kome je kompanija Maxbet generalni sponzor, je došao u vođstvo sa bele tačke preko Jovana Miloševića, a u 30. minutu je dobio ogromnu prednost – igrača više. Fenomenalno je Marko Milošević ispucao loptu ka Milanu Vukotiću, koji je izbio ispred Siniše Tanjge, a ovaj ga je gurnuo sa leđa.
Neoprezan je bio mladi štoper i u prvi mah je sudija Aleksandar Živković izvadio žuti karton i pokazao na belu tačku. Međutim, posle intervencije VAR sobe utvrđeno je da je prekršaj napravljen van kaznenog prostora, a Tanjga je dobio direktan crveni karton.


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.