Budimo u kontaktu

SRBIJA FUDBAL

Stanković: Trebalo je vremena da se naviknemo na težak teren

Radomir Djurovic

Objavljeno

,

Dejan Stanković (Foto: Starsport)

Pobedom u Gornjem Milanovcu protiv Metalca (2:1), fudbaleri Crvene zvezde popeli su se na prvo mesto Superlige Srbije. Zvezda je tri boda osvojila posle preokreta, jer su domaći vodili od 33. minuta.


ARGENTINA: Od 1:30 iza ponoći igraju Argentinos juniors – Defensa justicija, a u kladionici MaxBet je kvota na pobedu domaćina 2.55. 


Trener Dejan Stanković bio je zadovoljan posle utakmice.

Ne verujem da će da nam bude lakše u nastavku sezone. Težak teren… Motivisan protivnik koji se bori za opstanak. Mi smo dali sve od sebe, nismo se predavali posle vođstva Metalca. Trebalo nam je vremena da se naviknemo na težak teren. Osvojili smo tri važna boda – rekao je Stanković za televiziju Arena sport.

Trener Metalca Milija Žižić žali za propuštenom šansom.

Čestitam Zvezdi na pobedi, ali pre svega mojim momcima na velikom srcu. Žalim za prvim golom Zvezde u sudijskoj nadoknadi koji im je dao krila, a nas je sputao. Predstoje nam novi izazovi kojima se radujem – istakao je Žižić.

PROČITAJTE JOŠ:

ZVEZDA STIGLA PARTIZAN Crveno-beli posle preokreta pobedili u Gornjem Milanovcu

DRAGOVIĆEV POKLON Metalac vodi protiv Zvezde (VIDEO)

Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.