
Košarkaši Mege zauzeli su šesto mesto na VTB Superkupu u Moskvi. Oni su u borbi za petu poziciju izgubili od Lokomotive Kubanj sa 95:93 (24:15, 26:27, 15:30, 30:21).
Imaju košarkaši Mege za čime da žale. U samoj završnici Lokomotivi je dosuđena nesportska lična greška, ali je Malkom Kazalon promašio oba slobodna bacanja. Potom Aleksa Uskoković nije pogodio trojku.
Ipak, mladi tim je pokazao zube ruskoj ekipi, a posebno dobra igra je bila u trećem periodu kada je Mega ubacila 30 poena.
Najefikasniji je bio Kazalon sa 29 poena, a pratio ga je Uskoković sa 13. U drugom poluvremenu je Uskoković dobio udarac, ali najverovatnije nije ništa ozbiljno.
Lokomotivu je do pobede vodio Džajlen Bargord sa 21 poenom, a pratio ga je Aleksandar Šerbenev sa 16.
PROČITAJTE JOŠ:
SASTAV Piksi ostaje veran svojoj filozofiji, igra sa dvojicom napadača, šansa i debitantu!


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.