
Pred nama je poslednji masters u sezoni. Teniseri se u nedelju sele u Torino gde će da se bore za poslednji važan trofej u godini.
Održan je žreb i možemo slobodno da kažemo da Novak Đoković nije imao sreće. Upao je u „B“ grupu koju možemo da nazovemo pravoslavnom. Sa Srbinom su još Rus Danil Medvede, Rus Andrej Rubljov i Grk Stefanos Cicipas.
U „A“ grupi su Rafael Nadal, Kasper Rud, Feliks Ože-Aliasim i Tejlor Fric. Jasno je da je grupa u kojoj je Novak Đoković mnogo jača.
¡GRUPOS DEFINIDOS! Se sortearon las ATP Finals en Turin, del 13 al 20:
✅Grupo Verde:
Nadal
Ruud
Auger-Aliassime
Fritz
✅Grupo Rojo:
Tsitsipas
Medvedev
Rublev
Djokovic
🔝Nadal y Tsitsipas buscan quitarle el Nº1 a Alcaraz, ausente por lesión.
Récord de premios: 15.000.000 de euros pic.twitter.com/dxP8ajcYcs— Gustavo Goitía (@goitiatenis) November 10, 2022
Turnir startuje 13. novembra i završava se sedam dana kasnije. Po dva najbolja tenisera iz svake grupe plasiraće se u polufinale. Na mastersu u Torinu nema najboljeg tenisera na ATP listi Karlosa Alkaraza koji je povređen. Zameniće ga Tejlor Fric.
ŠVAJCARCI OBJAVILI SPISAK Na njemu četiri golmana i zvezde u najzrelijim godinama

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.