
Ko god da ste, za kog god da ste, trebalo je da se „preživi“ derbi Crvena zvezda – Partizan, u ABA ligi, odigran u nedelju uveče. Utakmica je trajala preko dva sata, nije bilo lako igračima Crvene zvezde (pobedili košem Jaga četiri sekunde pre kraja), igračim Partizana (gubili s 22 poena), stručnim štabovima, sudijama, navijačima oba kluba.
ŠPANIJA: Kvota kladionice MaxBet na pobedu Hetafea protiv Granade je 1.88. Utakmica počinje u 21:00.
Dan posle derbija oglasio se klub s Malog Kalemegdana. Zbog „brojnih slobodnih tumačenja i spekulacija“, crveno-beli su dali javnosti na uvid video u trajanju od tri minuta…
– Pošto od nedelje uveče, nakon završetka utakmice u kojoj smo bili apsolutno bolji rival na terenu, svedočimo brojnim „slobodnim tumačenjima“ i spekulacijama šta se dešavalo na nedeljnoj utakmici (i ko je šta radio…), a kako bismo sprečili dalje širenje istih, dajemo javnosti na uvid kroz video u trajanju od tri minuta (bez komentara) o dešavanjima na nedeljnom meču u Beogradskoj Areni.
Pa neka javnost proceni sama!
Istovremeno, zahtevamo od svih koji zarad cilja koji nam kao klubu apsolutno nije jasan, „targetiraju“ sve koji ne misle kao „neki“, pa čak i snimaju članove porodica, majke, supruge… na tribinama, da to prestanu, jer prevazilazi svaku granicu ukusa i normalnog, kao i korišćenje termina „motivisanost“ u utakmicama u kojima igra KK Crvena zvezda!
KK Crvena zvezda poziva sve naše pristalice da dođu u utorak i pruže ponovo glasnu i brojnu podršku našim momcima u još jednoj izuzetno teškoj utakmici koja nas čeka protiv Valensije! – navodi se u saopštenju Crvene zvezde.


Jedino tako i znaju da igraju kada im sudije pomazu .Samo je falilo Drvo Javorovo i sve bi bilo pesmaa lagana pobeda partizanke i 10 iskljucenja za Zvezdu .
Pregledao sam snimak i ne razumem sta je tu sporno.Ocigledna je namera da Zvezda lazima skrene paznju na primedbe o sudjenju u njenu korist.Kako bi Zvezda izgledala bez Jaga i Bolomboja da su iskluceni obojica.Mislim da bi Partizan u tom slucaju ubedljivo pobedio.A iskeno I Jago i Bolomboj su zasluzi li bar po dve licne koje nisu dobili.
E moj Jovane,pitas se sta bi bilo da su Jago i Bolomboj isključeni? A ja se ne pitam,ja znam sta bi bilo da se od tvog imena izbriše prvo slovo….e to si upravo ti!!!!Isto važi i za ostale partizanOVCE!!!!
Bravo za komentar!
Na svim mogucim portalima to crno-belo zlo sektasko pokusava da izvrce istinu pa i na You Tube uz pomoc svojih sektaskih sledbenika grobarskih koji masno lazu.
Navikli na kradju grobari a vicu drzte lopova!
Jos se kao njima sudije izvinjavaju i „gospodinu“ Obradoviću…mozda sto nisu pokrali jos 20 poena u korist Partizana…sramotno i jadno i bedno…pod hitno istraga kompletnog KK Partizan zato sto su u
za zatvor sa ovim lazima i podmetanjina neistina…kao da je narod ćorav!?
Ccc koji su to ološi!
Jovane , leci se!
Pozdrav svim GROBARIMA ,
Opet , opet i opet , dobro poznata CIGANSKA KUHINJA , pod radnim nazivo „DRZTE LOPOVA“ . Posto u ovom derbiju JEDINI LOPOVI bili su KOSARKASKE CIGANSKE PSIHOPATE , koji su uspeli da „SPAKUJU“ sudije iz ABA lige , iste one koji su „UVEK“na strani naseg PARTIZANA i donose nam NON STOP pobede , ma kako god mi igrali .
A sta to javnost u regionu moze da ocekuje od kluba koj vodi vec “ PROVERENNI “ LOPOV I KRIMINALAC „limar“ nego da kradju i lopovluk u reziji sudija prebaci na nas PARTIZAN po principu „DRZTE LOPOVA“ , svaljujuci lopovluk na pogresnu adresu !!!
U ovom slucaju najgore od svega je to sto se Zvezda oglasava , a ne PARTIZAN i to po vec oprobanom receptu koji primenjuje drugi DOKAZANI LOPOV I KRIMINALAC „dotor“ Terza iz FK Zvezda . Fantastican STAV LOPOVa I KRIMINALaca „dotora“ Terza i „limara“ Covic , cista 10 !!!
No, idemo dalje „nase“ ciganske PSIHOPATE , videcemo se mi dovoljno puta , samo BEZ PLAKANJA MOLIM !!!! ODRASTITE KONACNO !!!
NAPRED PARTIZAN
Bolje i limar i lopov i kriminalac nego ubica ljudskog bića u mladosti kao vaš Željko!!!!
Bolje da ideš kod nekoga da ti izbaci otrov iz glave, možda prestaneš da smeješ mržnju!!!
MA OVO JE SAMO DEO BRUTALNE KRAĐE SVE TROJICE SUDIJA ZA RAČUN KK JSD ŠTAKORIZAN! TREBA ČOVIĆ DA UGASI LIGU ILI JE STAVI POD KONTROLU! TA STOKA LOPOVSKA NEĆE PRESTATI DA KRADE. SAD JE NA DELU PONOVO PERFIDNA ZAMENA TEZA NAJVEĆEG TRENEEERA VASIONE JER NE TRPI PORAZE!!! MURAT OBRADOLU JE ZREO ZA BAJBOK ILI MAKAR ZA LUĐAČKU KOŠULJU I KOVINSKU SAMICU, PA NEK TAMO GRUVA GLAVOM O ZID!!!
Hoćemo saopštenje…..pusti video!!!
DAL SE OVE SEZONE PALIMO NA F8 ILI NE???
Deset godina Evrolige i isto toliko godina bruke. Neka igraju slobodno i sledece godine Evroligu, neka i Asvel i Alba imaju koga da pobede
Nešto nisam na snimku video foliranta Teodosića kad šutira za tri poena i Trifke ga „faulira“ na pola metra od njega?! Nesporno dobar igrač Teodosić, ali neviđeni folirant, kao i klub za koji nastupa. Kad si pošten, onda staviš i onaj snimak gde je protivnik oštećen.