Zvezda se oglasila posle derbija! Postavila snimak od tri minuta…

Zvezda se oglasila posle derbija! Postavila snimak od tri minuta…
Košarkaši Crvene zvezde posle pobede nad Partizanom (Foto: Starsport)

Ko god da ste, za kog god da ste, trebalo je da se „preživi“ derbi Crvena zvezda – Partizan, u ABA ligi, odigran u nedelju uveče. Utakmica je trajala preko dva sata, nije bilo lako igračima Crvene zvezde (pobedili košem Jaga četiri sekunde pre kraja), igračim Partizana (gubili s 22 poena), stručnim štabovima, sudijama, navijačima oba kluba.


ŠPANIJA: Kvota kladionice MaxBet na pobedu Hetafea protiv Granade je 1.88. Utakmica počinje u 21:00.


Dan posle derbija oglasio se klub s Malog Kalemegdana. Zbog „brojnih slobodnih tumačenja i spekulacija“, crveno-beli su dali javnosti na uvid video u trajanju od tri minuta…

– Pošto od nedelje uveče, nakon završetka utakmice u kojoj smo bili apsolutno bolji rival na terenu, svedočimo brojnim „slobodnim tumačenjima“ i spekulacijama šta se dešavalo na nedeljnoj utakmici (i ko je šta radio…), a kako bismo sprečili dalje širenje istih, dajemo javnosti na uvid kroz video u trajanju od tri minuta (bez komentara) o dešavanjima na nedeljnom meču u Beogradskoj Areni.

Pa neka javnost proceni sama!

Istovremeno, zahtevamo od svih koji zarad cilja koji nam kao klubu apsolutno nije jasan, „targetiraju“ sve koji ne misle kao „neki“, pa čak i snimaju članove porodica, majke, supruge… na tribinama, da to prestanu, jer prevazilazi svaku granicu ukusa i normalnog, kao i korišćenje termina „motivisanost“ u utakmicama u kojima igra KK Crvena zvezda!

KK Crvena zvezda poziva sve naše pristalice da dođu u utorak i pruže ponovo glasnu i brojnu podršku našim momcima u još jednoj izuzetno teškoj utakmici koja nas čeka protiv Valensije! – navodi se u saopštenju Crvene zvezde.

Povezane vesti

Bertans objasnio gde je Dubai izgubio meč: „Treba da gledamo sebe“

Košarkaši Dubaija nisu uspeli da iskoriste prvu priliku za osvajanje titule u ABA ligi, pošto je Partizan pred svojim navijačima slavio rezultatom 84:70 i smanjio zaostatak u finalnoj seriji. Uprkos porazu, jedan od najboljih pojedinaca gostiju Davis Bertans poručuje da u redovima Dubaija nema mesta za paniku pred četvrti meč, koji se u petak od...

Penjaroja: Želimo majstoricu, ovo što smo pokazali je recept

Partizan nema nameru da tako lako prepusti tron u ABA ligi. Posle dva poraza u Dubaiju, crno-beli su odgovorili pobedom u prvom beogradskom meču. Odličan je bio Partizan na oba kraja parketa, od početka do kraja. Dovoljno da zadovoljan bude trener Đoan Penjaroja. – Zasluženo smo slavili. Jasno je da nam je lakše da se...

Živ je Partizan – Dubai pao u Areni, serija se nastavlja

Nikako crno-beli nisu želeli da dožive „metlu“ u finalu ABA lige. Partizan je u trećem meču pobedio Dubai i produžio finalnu seriju – 84:70 (23:10, 24:24, 20:21, 17:15) Odlično su izabranici Đoana Penjaroje ušli u meč. Blistali su pod oba koša i doprineli da tim samo u prvih 10 minuta skupi 15 skokova, što je...

13 komentara

  1. Jedino tako i znaju da igraju kada im sudije pomazu .Samo je falilo Drvo Javorovo i sve bi bilo pesmaa lagana pobeda partizanke i 10 iskljucenja za Zvezdu .

  2. Pregledao sam snimak i ne razumem sta je tu sporno.Ocigledna je namera da Zvezda lazima skrene paznju na primedbe o sudjenju u njenu korist.Kako bi Zvezda izgledala bez Jaga i Bolomboja da su iskluceni obojica.Mislim da bi Partizan u tom slucaju ubedljivo pobedio.A iskeno I Jago i Bolomboj su zasluzi li bar po dve licne koje nisu dobili.

    1. E moj Jovane,pitas se sta bi bilo da su Jago i Bolomboj isključeni? A ja se ne pitam,ja znam sta bi bilo da se od tvog imena izbriše prvo slovo….e to si upravo ti!!!!Isto važi i za ostale partizanOVCE!!!!

      1. Bravo za komentar!
        Na svim mogucim portalima to crno-belo zlo sektasko pokusava da izvrce istinu pa i na You Tube uz pomoc svojih sektaskih sledbenika grobarskih koji masno lazu.
        Navikli na kradju grobari a vicu drzte lopova!
        Jos se kao njima sudije izvinjavaju i „gospodinu“ Obradoviću…mozda sto nisu pokrali jos 20 poena u korist Partizana…sramotno i jadno i bedno…pod hitno istraga kompletnog KK Partizan zato sto su u
        za zatvor sa ovim lazima i podmetanjina neistina…kao da je narod ćorav!?
        Ccc koji su to ološi!

  3. Pozdrav svim GROBARIMA ,
    Opet , opet i opet , dobro poznata CIGANSKA KUHINJA , pod radnim nazivo „DRZTE LOPOVA“ . Posto u ovom derbiju JEDINI LOPOVI bili su KOSARKASKE CIGANSKE PSIHOPATE , koji su uspeli da „SPAKUJU“ sudije iz ABA lige , iste one koji su „UVEK“na strani naseg PARTIZANA i donose nam NON STOP pobede , ma kako god mi igrali .
    A sta to javnost u regionu moze da ocekuje od kluba koj vodi vec “ PROVERENNI “ LOPOV I KRIMINALAC „limar“ nego da kradju i lopovluk u reziji sudija prebaci na nas PARTIZAN po principu „DRZTE LOPOVA“ , svaljujuci lopovluk na pogresnu adresu !!!
    U ovom slucaju najgore od svega je to sto se Zvezda oglasava , a ne PARTIZAN i to po vec oprobanom receptu koji primenjuje drugi DOKAZANI LOPOV I KRIMINALAC „dotor“ Terza iz FK Zvezda . Fantastican STAV LOPOVa I KRIMINALaca „dotora“ Terza i „limara“ Covic , cista 10 !!!
    No, idemo dalje „nase“ ciganske PSIHOPATE , videcemo se mi dovoljno puta , samo BEZ PLAKANJA MOLIM !!!! ODRASTITE KONACNO !!!
    NAPRED PARTIZAN

    1. Bolje i limar i lopov i kriminalac nego ubica ljudskog bića u mladosti kao vaš Željko!!!!

      1. Bolje da ideš kod nekoga da ti izbaci otrov iz glave, možda prestaneš da smeješ mržnju!!!

  4. MA OVO JE SAMO DEO BRUTALNE KRAĐE SVE TROJICE SUDIJA ZA RAČUN KK JSD ŠTAKORIZAN! TREBA ČOVIĆ DA UGASI LIGU ILI JE STAVI POD KONTROLU! TA STOKA LOPOVSKA NEĆE PRESTATI DA KRADE. SAD JE NA DELU PONOVO PERFIDNA ZAMENA TEZA NAJVEĆEG TRENEEERA VASIONE JER NE TRPI PORAZE!!! MURAT OBRADOLU JE ZREO ZA BAJBOK ILI MAKAR ZA LUĐAČKU KOŠULJU I KOVINSKU SAMICU, PA NEK TAMO GRUVA GLAVOM O ZID!!!

  5. Deset godina Evrolige i isto toliko godina bruke. Neka igraju slobodno i sledece godine Evroligu, neka i Asvel i Alba imaju koga da pobede

  6. Nešto nisam na snimku video foliranta Teodosića kad šutira za tri poena i Trifke ga „faulira“ na pola metra od njega?! Nesporno dobar igrač Teodosić, ali neviđeni folirant, kao i klub za koji nastupa. Kad si pošten, onda staviš i onaj snimak gde je protivnik oštećen.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.