Obradović posle pobede nad Megom: Košarka u Evropi treba da stane kada se igra Fajnal for Evrolige

Obradović posle pobede nad Megom: Košarka u Evropi treba da stane kada se igra Fajnal for Evrolige
Željko Obradović (Foto: Starsport)

Partizan je poveo u polufinalnoj seriji košarkaške Superlige sa 1:0 posle pobede nad Megom 82:72. Crno-beli su gubili posle 20 minuta, ali su zaigralli mnogo bolje u drugom poluvremenu.


ARGENTINA: Od 2:15 iza ponoći igraju Belgrano – Kordoba, a u kladionici MaxBet je kvota na pobedu domaćina 1.78.


Meč je odigran samo nekoliko dana posle poraza crno-belih u finalnoj seriji ABA lige. Trener Željko Obradović je istakao da nije bilo lako podići ekipu.

NIJE BILO LAKO NAĆI MOTIVACIJU

Očigledno dva različita poluvremena. Nije lako naći motivaciju posle svega što se desilo u poslednje vreme. Probali smo da podignemo moral ekipi, i da im objasnimo da je ovo neko novo takmičenje, i da jedini način jeste da se zaboravi ono što je do sada bilo. To je uvek tako, i kada dobiješ, i kada izgubiš. Probali smo da radimo, uz sve probleme koje sam rekao da imamo, čak i povređeni igrači… Recimo, Smit je preskočio jedan trening, jer ga je bolela noga, pa smo i danas vodili računa o tome – rekao je Obradović novinarima, a onda nastavio:

Ono što sam ja pričao pre mnogo, mnogo godina, jeste da smo igrali utakmicu u danu kada se igra F4 Evrolige. Želeo bih da se zahvalim svim ljudima koji su došli, ali ja sam pre mnogo, mnogo godina rekao da košarka u Evropi treba da stane, kada se igra Fajnal for. I, nije ništa novo što sam to rekao i danas. Ljudima iz KLS nije lako da naprave kalendar, ali lično mislim da je moglo da se nađe rešenje, da se igra ili juče, ili sutra, ili neki drugi dan, samo da se ne igra danas kada se igra Fajnal for. Ponavljam, ne ove, to je bilo moje mišljenje i kada sam radio u drugim zemljama, i uvek sam govorio da prvenstvo treba da stane kad je Fajnal for, i da je to praznik košarke u Evropi, da svi treba da pogledaju šta se tamo dešava.

MEGA IGRALA SA ENTUZIJAZMOM

Na kraju je još malo govorio o utakmici.

Što se tiče utakmice, dva različita poluvremena, protiv mlade ekipe Mege, koja je igrala kao i uvek sa velikom željom i entuzijazmom, i biće potrebno da se spremimo za drugu utakmicu u ponedeljak, da probamo da odigramo bolje nego večeras – zaključio je Obradović.

Povezane vesti

Majk Džejms tuži Barselonu

Jedan od najboljih košarkaša u Evroligi, Majk Džejms, doneo je radikalnu odluku da podnese tužbu protiv Barselone! Kako ekskluzivno prenosi španski „Mundo Deportivo“, američki plejmejker je besan na čelnike katalonskog kluba zbog njihovog ponašanja i rešio je da pravdu potraži na sudu kako bi isterao stvari na čistac. Obrt! Ponuđen Partizanu, ali završava u Real...

Davor Štefanek promoter Gedžinog memorijala: U Mladenovac stižu rvači iz osam zemalja

Olimpijski šampion Davor Štefanek biće promoter 39. Memorijala „Ljubomir Ivanović Gedža“, najdugovečnijeg i najznačajnijeg rvačkog turnira u Srbiji, koji će u subotu, 27. juna, okupiti takmičare iz osam zemalja u Mladenovcu. Na strunjačama Sportske hale „Ljubomir Ivanović Gedža“ nastupiće rvači iz Bugarske, Hrvatske, Grčke, Mađarske, Crne Gore, Brazila, Bosne i Hercegovine i Srbije. Turnir je...

Grupa E: Ekvador srušio loše „pancere“ i prošao – dobitnik dana je i Obala Slonovače (VIDEO)

Sanjali su Južnoamerikanci podvig i čudo protiv bezbrižnih „pancera“. Sanjao je i Kurasao nešto istorijsko. Jedan od njih je došao do podviga: Ekvador – Nemačka 2:1 (1:1) Istovremeno, u Filadelfiji: Kurasao – Obala Slonovače 0:2 (0:1). Takmičarski, ovaj meč Nemcima ništa nije značio, jer su prethodno obezbedili prolaz kao prvi u grupi. Ipak, počeli su...

14 komentara

  1. Ovom mozgonji sto pogubi sve utakmice pve godine i sto uspe da isprazni Arenu sve zivo smeta.

      1. Kad nemas komentar ti napises ovo sto si napisao i onda se vidi koliko si glup i zaveden budaletino glupa i prostacka.

        1. ti si bez mozgonja.i jedini zavedeni ste vi.sto vas neko ubedio da vam je zoc nepogresiv,da ste stub srpske kosarkeda ne uzimate pare sa vodjinog pojila.opozicija na jaslu drzave ,tuzna prica vasih zivota

  2. Što da stane?
    Pa nije kompletna kosarka taj F4 i ne vrti se kosarka samo oko toga!
    Sve zemlje igraju play off u svojim ligama!
    Ok,jeste F4 najvece takmicenje ali daleko od toga da su druga takmicenja manje bitna od toga!

    1. Auuuuu….koje je ovo ludilo.
      03:39 a maloj mukici iz neke vukojebine u mislima i dalje Željko Obradović i Partizan 😲😲😲
      Skoro je bilo u 03:38

      Ova mukica 24/7 samo o Željku Obradoviću i Partizanu.

      Ej bre u 03:39 ona o.. 🙄😲😲😆

      1. Debilu, najbolje da cu tebi da se pravdam kad koristim 📱, to sto ti lezes ko kokoska i ujutru treba da napojis stoku nije moj problem 😆

        Jel te zulja 🧹 u dupetu ? Ili si je nauljio 😂

        1. Nije problem, kada mala mukica leže.
          Njen problem, što se mene tiče, ne mora uopšte ni spavati 😀😉
          Ali, mala mukica malo ograničena, pa joj dodatno treba objasniti, na šta se odnosila moja prethodna poruka.

          Dakle, apsolutno njen problem, kada leže ili kako napisa, kada koristi mobilni tel .
          Ali, fascinantno je da u 03:39, mukica mala, nema pametnija posla , no u to doba opterećena Partizanom 🙄😁😉
          U 03:39 mala mukica komentariše Partizan 🙄😁😂
          Il da budem još precizniji 😁
          U 03:39, komentariše trenera Partizana, Željka Obradovića 😀
          I to sve prethodno nije izolovan slučaj, već mala mukica u kontinuitetu već neko duže vreme se u datom periodu oglašava i komentariše Partizan 😂😂

          A, na ove dalje poruke sa nekom dozom seksualne frustracije . Jer se drugačije i ne mogu okarakterisati.
          Šta reći o liku koji u gluvo doba noći, komentariše protivničkog trenera. Pa na sve to još poveže neke seksualne aspiracije (Primetno shodno ličnim afinitetima).
          „Nauljena dupeta, neke drške.. slomljene ili u komadu“ 🙄🙄

          Šta reći, sem da ..mukici nije lako 🙄😀

  3. ti si bez mozgonja.i jedini zavedeni ste vi.sto vas neko ubedio da vam je zoc nepogresiv,da ste stub srpske kosarkeda ne uzimate pare sa vodjinog pojila.opozicija na jaslu drzave ,tuzna prica vasih zivota

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.