KAKAV PROPUST CRNO-BELIH Dok se Partizan muči sa bonus igračima, njegovo odbačeno dete dobilo novi ugovor u Italiji (FOTO)

KAKAV PROPUST CRNO-BELIH Dok se Partizan muči sa bonus igračima, njegovo odbačeno dete dobilo novi ugovor u Italiji (FOTO)
Vanja Vlahović sa saigračima u crno-belom dresu (Foto: Starsport)

Kad ne vidiš ovako nešto u svom dvorištu, onda si zaista napravio veliki propust. Nekada je Partizan važio za klub koji igra na svoj „pogon“. Veći deo ekipe uvek su bili igrači iz omladinske škole, ali su sada došli neki drugi dani.


LIGA NACIJA: Kvota na pobedu Francuske protiv Belgije u našoj kladionici je 1.78. Utakmica se igra u ponedeljak od 20:45. 


Baš iz tog razloga kada naiđe neki talenat, on ne sme da se propusti. Ipak, svedoci smo da se to ovih godina dešava sve češće i češće. Imali smo primer i u Milanu Aleksiću kojeg je Radnički 1923 ovog leta prodao u rekordnom transferu.

Slična situacija je i sa mladim reprezentativcem Srbijem, Vanjom Vlahovićem. Radi se o momku koji nije dobio priliku u Humskoj, a onda se preko Atalante B izborio za novi ugovor i sada se očekuju njegovi nastupi u prvom timu.

On se u Bergamu istakao golovima i asistencijama i zaista zaslužio novi ugovor. Koliko bi samo značio crno-belima u ovim trenucima, navijači Partizana ne smeju ni da razmišljaju o tome. Pogotovo što Stanojević ima problem koji od igrača će da mu igraju kao bonus.

– Dogovoreno! Vanja Vlahović (rođen 2004) produžio je ugovor sa Atalantom do 2029. godine – napisao je novinar i insajder Nikolo Skira.

Povezane vesti

Partizan dobio rivala u četvrtfinalu ABA lige: Igokea „prosula“ pobedu

Košarkaši Bosne su novi učesnici četvrtfinala ABA lige! U meču koji je bio sve samo ne običan, Sarajlije su nakon neverovatnog preokreta u krcatoj dvorani savladale Igokeu rezultatom 80:76 i tako rezervisale kartu za megdan sa beogradskim Partizanom. Drama, serije i „samoubistvo“ Igokee Gledali smo čudnu utakmicu u Sarajevu. Igokea je veći deo meča imala...

4 komentara

    1. Jesi li ti prirodno tako glup ili svakodnevno treniras? Stanojevic je vec na putu za Lazu,koliko se nervira a partizan mu je dao sve u zivotu,tako da ga sigurno vise voli od svih vas za tastaturom sto pisete budalastine.

  1. Najrealnije @ ti nisi naivan već me čudi da su ti u Lazi dozvolili komp.i da lupetas gluposti .Pa ceo odijum vidi višegodišnje smišljeno urušavanje Partizana i ko stoji iza toga.

    1. Ko?
      Ko urusava Partizan?
      Niko!
      Partizan je taj koji decenijama urušava sport u Srbiji u svakoj kategoriji ili disiplini odnosno u svakom takmičenju bilo da je fudbal,kosarka,odbojka,rukomet…e to je prava istina

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.