
Iskusni krilni napadač je godinama u Skandinaviji. Vladimir Rodić je dobio dobru ponudu i karijeru je nastavio u Uzbekistanu. Nekadašnji đak Rada je potpisao za ekipu Bukhare. Superligaš je dobio trku sa još nekim ekipama iz Azijee, a krilni napadač je već na startu sezone pokazao da će biti dobro pojačanje i da je sportski sektor napravio pravi izbor. Bez obzira što je ovo drugi angažman na drugom kontinentu, rođeni Beograđanin se uklopio.
Saradnja je ograničena do 31. decembra, a ako obe strane budu zadovoljne može da se produži za još godinu dana. Odličnim igrama na Banjici, pre više od decenije, skrenuo je pažnju kvalitetima i zaslužio je poziv Malmea, sa kojim je kasnije osvojio titulu i igrao u grupnoj fazi Lige šampiona. Pokazao se kao pun pogodak giganta iz Švedske i dugo je kasnije ostao u Skandinaviji.
Vladimir Rodić je nosio dres Karabukspora na pozajmici, a posle Randersa, Silkeborga, Hamarbija, Oda i Estera iz kojeg je otišao u Uzbekistan. Za „A“ reprezentaciju Crne Gore, čije državljanstvo poseduje. Upisao je pet nastupa, nakon debija 2015. godine, a trenutno nije u planovima selektora Mirka Vučinića.
U Bukhari još dva štopera iz Srbije, Veljko Filipović, koji je godinama igrao na Tajlandu i Bojan Mlađović je došao posle epizode u Anortozisu, a nastupao je Dinamo Batumi, Tobol, Mladost GAT, Radnički iz Niša i Mladost iz Lučana. Plan kluba je da se ove sezone izbori plasman na sredini tabele.

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.