Obradović posle poraza od Mege: Bavim se strahotama koje gledam

Obradović posle poraza od Mege: Bavim se strahotama koje gledam
Željko Obradović (Foto: Starsport)

Partizan je doživeo prvi poraz ove sezone u ABA ligi jer je u poslednjem meču četvrtog kola izgubio od Mege sa 88:86. Pobeda je ostvarena posle autokoša Uroša Trifunovića uz zvuk sirene.


EVROKUP: U utorak od 20:30 igraju London – Pariz, a u kladionici MaxBet je kvota na igru -173,5 poena 1.85.


Trener Željko Obradović je imao dosta razloga za nezadovoljstvo, pogotovo jer je Mega u trećem periodu vodila i sa 20 poena razlike.

NE MOGU SVE DA PRIČAM, DUGO BI TRAJALO

Pre svega bih čestitao Megi na značnoj pobedi. Bez obzira što je završeno na način kako je završeno u zadnjoj sekundi ili zadnjoj desetinki sekunde, to je sport i verovatno na osnovu svega što je viđeno na utakmici smo očekivali tu pobedu. Počeli smo izuzetno lako, postava s kojom smo počeli utakmicu bila je naša najbolja postava na poslednjoj utakmici. Problem je što pojedinci imaju takav pristup kakav imaju – rekao je Obradović i dodao:

Ne mogu da pričam sve, onda bi dugo trajalo. Počelo je od prvih odbrana. Oni su imali tri polaganja i jedno zakucavanje na koš. I to nam se stvarno dešava da niko ne želi da napravi faul. Da smetaju kontranapadu, da odigraju snažniju odbranu. Veoma sporo kretanje u napadu. Principi odbrane koji se apsolutno nisu poštovali. Igrači koji u situaciji kada imamo nula faulova primaju pet lakih poena. Iznenađuju se, gledaju se.

IGRAČI DA MUĆNU GLAVOM

Novinare je zanimalo da li će crno-beli da se pojačaju, kao i komentar na loše igre kapitena Kevina Pantera.

Šta da kažem, mislim da je imao slabu utakmicu, to je evidentno i to je sve što mogu da kažem. Jer je on neko ko je predan, vredan, nadam se da ćemo mu pomoći da izađe iz ove situacije, da ne ispadne ovako kako ispadne. Da li možemo uopšte očekivati pojačanje? Ja bih strašno voleo da ovi koji su u timu da oni budu to pojačanje. Da oni malo mućnu glavom i da počnu da igraju košarku. I da shvate koliko ovi ljudi koji su večeras bili u sali, kojima se zahvaljujem što su došli, vole ovaj klub i koliko im je stalo do ovog kluba – istakao je trener Partizana, pa nastavio:

Mislim da je to mnogo važnije od bilo kakvog pojačanja. Nemam pojma kako će se pojačanje desiti. Mi se bavimo u poslednje vreme ovom igrom i nemam vremena da se bavim drugim stvarima, kući se bavim timom i bavim se svim ovim strahotama koje gledam.

Povezane vesti

Bertans objasnio gde je Dubai izgubio meč: „Treba da gledamo sebe“

Košarkaši Dubaija nisu uspeli da iskoriste prvu priliku za osvajanje titule u ABA ligi, pošto je Partizan pred svojim navijačima slavio rezultatom 84:70 i smanjio zaostatak u finalnoj seriji. Uprkos porazu, jedan od najboljih pojedinaca gostiju Davis Bertans poručuje da u redovima Dubaija nema mesta za paniku pred četvrti meč, koji se u petak od...

Penjaroja: Želimo majstoricu, ovo što smo pokazali je recept

Partizan nema nameru da tako lako prepusti tron u ABA ligi. Posle dva poraza u Dubaiju, crno-beli su odgovorili pobedom u prvom beogradskom meču. Odličan je bio Partizan na oba kraja parketa, od početka do kraja. Dovoljno da zadovoljan bude trener Đoan Penjaroja. – Zasluženo smo slavili. Jasno je da nam je lakše da se...

Živ je Partizan – Dubai pao u Areni, serija se nastavlja

Nikako crno-beli nisu želeli da dožive „metlu“ u finalu ABA lige. Partizan je u trećem meču pobedio Dubai i produžio finalnu seriju – 84:70 (23:10, 24:24, 20:21, 17:15) Odlično su izabranici Đoana Penjaroje ušli u meč. Blistali su pod oba koša i doprineli da tim samo u prvih 10 minuta skupi 15 skokova, što je...

10 komentara

  1. Au druže dobiješ 20 miliona od države i pukneš od mege, zreo za penziju, štapovi kraj morave

    1. Pozdrav svim GROBARIMA ,

      Druze, a da ti ne pocnes plakati posle cetvrtka ?
      Aj ‘ gledaj u svoje dvoriste , ne brini o nama , pogotovo ne o Zocu .

  2. UUU SUNCE TI ŽAROSNO ,ODLEPIO AYATOLA’ OBRADOGLU,PRSO KI LAJSNA…A ŠTO GA SUDIJE IZNERVIRAALEEE,AUUU JBT,AL SU BRE TO NEKE OPASNE BARA*BE.M’LIJA IH LEPO POSLO ZA SVAKI SLUČAJ,KAAD ONI SUDILI POŠTENO. STISO SE AYATOLA’ ‘KO VELI, AJ NEMORA BAŠ DA PODMAZUJE I PROTIV MEEGE,AL COVPA LJUUT PA NEE DA I’ PUŠĆA VIŠE,NEGO NAREDIO BARAĆU NAPAD IZ SVI’ TOPOVA,UDRIO GLODARE,UDRII I ONDA SE POJAVI MALI TRIFA BESAN ZBOG MALE MINUTAŽE ,OVE SEZONE, I KAO SLUČAJNO OOPPP IZ ODBOJKE I NAPLATI MURATU SVE ŠTO JE PRESEDEO NA KLUPI! JBG

    1. Pozdrav svim GROBARIMA ,

      Ti duso nasa napacena ciganska , odi hitno molim te do psihijatra ( mi cemo ti platiti tretmane ) , da ne zavrsis kao Dzek Nikolson u filmu „LET IZNAD KUKAVICJEG GNEZDA“ !!!!

  3. Dragi naši sportski protivnici,naši dušebrižnici opustite se i ne opterećijte sebe sa našom lošom igrom. Znam da se brinete o Partizani i treneru Obradovići ali jedno znajte on ima toliki autoritet i još nešto što će stvari postaviti na mesto kada budu bitni momenti u svim takmičenjima za ovu godinu.
    Vera u Partizan i njegov rad je neograničena i kao takva je prednost u odnosu na naše protivnike.Prošle godine smo imali skor dobijenih u odnosu na izgubljene 4 – 9, a na kraju .
    Tako da sve ovo mora da se pregura do forme potrebne za bolja izdanja.
    SAMO JEDAN TIM SAMO JEDAN GRAD
    SAMO PARTIZAN SAMO BEOGRAD
    Sportski pozdrav

    1. PRLINA,ALA SI GA NAPISAO,SVAKA TI ČAST!😜😆👍👍👍, JBG. ŠTO SE MORA MORA SE I TAČKA!

  4. Dragi naši sportski protivnici,naši dušebrižnici opustite se i ne opterećijte sebe sa našom lošom igrom. Znam da se brinete o Partizanu i treneru Obradoviću ali jedno znajte on ima toliki autoritet i još nešto što će stvari postaviti na mesto kada budu bitni momenti u svim takmičenjima za ovu godinu.
    Vera u Partizan i njegov rad je neograničena i kao takva je prednost u odnosu na naše protivnike.Prošle godine smo imali skor dobijenih u odnosu na izgubljene 4 – 9, a na kraju .
    Tako da sve ovo mora da se pregura do forme potrebne za bolja izdanja.
    SAMO JEDAN TIM SAMO JEDAN GRAD
    SAMO PARTIZAN SAMO BEOGRAD
    Sportski pozdrav

  5. samo mi nije jasna izjava obradovica o pojacanjima kao neinteresuje ga o pojacanjima a do pre mesec dana i on i ostoja su najavljivali dva najveca pojacanja i gle cuda cim su prodali 16000 sezonskih karata uzeli lovu vise nikog neinteresuju pojacanja da nas izvuku iz ove krize fale nam jedan dobar plej i dobar centar skakac a momentalno u nba ima jako dobrih igraca koji nam fale a o rosteru da nepricamo

  6. samo mi nije jasna izjava obradovica o pojacanjima kao neinteresuje ga o pojacanjima a do pre mesec dana i on i ostoja su najavljivali dva najveca pojacanja i gle cuda cim su prodali 16000 sezonskih karata uzeli lovu vise nikog neinteresuju pojacanja da nas izvuku iz ove krize fale nam jedan dobar plej i dobar centar skakac a momentalno u nba ima jako dobrih igraca koji nam fale a o rosteru da nepricamo sa trifunovivem vecitim talentom sa andjusicem,tristanom koprivicom sa dva povredjena pojacanja jaramazom i ponitkom sa kim ti covece mislis da igras evro ligu bolje bi ti bilo da razmisljas o dva eventualno tri pojacanja posle kata u nba da i tebi i ostoji nebude kasno.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.