ATP
Alkaraz je kralj Madrida

Deveti teniser sveta Karlos Alkaraz osvojio je titulu na masters turniru u Madridu, pošto je u finalu pobedio trećeg igrača sveta Aleksandera Zvereva sa 6:3, 6:1.
Na meču Atletiko Madrid – Real M, naša kladionica nudi kvotu 2.12 za igru ug 3-5.
Alkaraz je do svoje druge masters titule u karijeri došao za sat i tri minuta. Ove godine takodje je slavio na mastersu u Majamiju. Brejk u šestom gemu bio je dovoljan 19-godišnjem španskom igraču da dođe do vođstva u setovima.
U drugom setu Alkaraz je napravio tri brejka za pobedu nad nemačkim teniserom, koji je branio titulu u Madridu.
Alkaraz je pobedom postao drugi najmladji igrač sa dve masters titule. Rekord i dalje drži Španac Rafael Nadal, koji je 2005. osvojio titule u Monte Karlu i Rimu sa 18 godina.
Na putu ka tituli Alkaraz je izmedju ostalog pobedio Nadala u četvrtfinalu, a u subotu je posle tri seta pobedio prvog tenisera sveta Novaka Đokovića.
Od ponedeljka Alkaraz će zauzimati šesto mesto na ATP listi.
PREMIJER LIGA Siti pregazio “svrake” i odmakao na tri koraka! (VIDEO)
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.