Budimo u kontaktu

WTA

Američka tinejdžerka u finalu Rolan Garosa

Radomir Djurovic

Objavljeno

,

Koko Gof (Foto: Beta/AP)

Osamnaestogodišnja teniserka iz SAD Koko Gof plasirala se u finale Rolan Garosa. Ona je u drugom polufinalu savladala Martinu Trevizan iz Italije sa 6:3, 6:1.


ROLAN GAROS: U petak od 17:30 igraju Rud – Čilić, a u kladionici MaxBet je kvota na pobedu Ruda 1.45. 


Tinejdžerki je ovo najveći uspeh na grend slemovima u dosadašnjoj karijeri. Meč je trajao sat i 26 minuta.

Čak šest brejkova je viđeno u prvom setu, a Amerikanka je napravila četiri. Drugi set je odlučen u četvrtom gemu kada je iskoristila četvrtu brejk loptu i povela sa 3:1.

Njena rivalka u finalu biće prva teniserka sveta Iga Švjontek. Finale se igra u subotu.

PROČITAJTE JOŠ:

TREĆE SAOPŠTENJE ZVEZDE Nećemo da ćutimo jer vidimo i znamo šta se sprema! Ko je vršio pritisak na sudije da nastave utakmicu?

Vučić: Da li mislite da američki košarkaši više vole Beograd nego Zagreb? Ne, nego naša država daje više para

Kliknite da ostavite komentar

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.