BEZ „STARCA“ NEMA UDARCA Tandem ponovo pogurao Zvezdu do pobede! Navijači su im posle meča… (VIDEO)

BEZ „STARCA“ NEMA UDARCA Tandem ponovo pogurao Zvezdu do pobede! Navijači su im posle meča… (VIDEO)
Gelor Kanga i Aleksandar Katai (Foto: Starsport)

Imala je Crvena zvezda brojne personalne probleme na premijeri drugog dela sezone u Bačkoj Topoli. Mirisalo je na remi, ali su onda u poslednjem minutu nadoknade (98. minut) dva legendarna igrača „iskopala pobedu“.


ŠPANIJA: Kvota na pobedu Đirone protiv Las Palmasa u našoj kladionici je 1.48. Utakmica se igra od 21:00.


Videlo se da bez „starca“ nema udarca! Prvo je Gelor Kanga ubacio loptu u peterac, ali je ispustio golman Ilić i Katai je rutinski loptu ubacio u mrežu za slavlje na tribinama, gde su najvatrenije pristalice šampiona.

I posle meča je usledila žurka. Prvo je svoj šou imao Gabonac, koga je publika pozdravila ovacijama: „Kanga, Kanga“… i kao nagradu dobili su nekoliko saltova, kao na umetničkom klizanju, što je zaštitni znak, kada se slave golovi i uspesi.

Onda je na red došao momak iz Srbobrana uz prepoznatljivu pesmu: „Katai magiko“… Videlo se da je čitava ekipa srećna posle upisivanja nova tri boda i povećavanja prednosti. Mladima je potreban ovakav tandem, da uče i ugledaju se na pobednike, koji će imati još toga da pokažu u nastavku sezone.

Spoj iskustva i mladosti je dobra formula u domaćem takmičenju, tako da će Veljko Milosavljević i Andrej Đurić imati minutažu.

Povezane vesti

MaxBet derbi u Novom Sadu: Partizan i Vojvodina traže izlaz iz krize

Oči ljubitelja domaćeg fudbala u nedelju od 18 sati biće uperene na „Karađorđe“, gde će u 26. kolu Superlige, u MaxBet derbiju, snage odmeriti Vojvodina i Partizan (TV Arena Premium 1). Nisu derbi utakmice poželjne da se „vade fleke“, ali za obe ekipe duel dolazi u momentu kada iza sebe imaju po dva neuspeha. Klub...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.